TRANS-REGION-STAV s.r.o.
stavební práce

Vydáno 06.01.2018
24 Zhlédnutí

Stavební, obchodní a přepravní činnost

Vodohospodářské a průmyslové stavby vyžadují profesionalitu a mnohaleté zkušenosti s použitím moderní technologie. K tomu přičtěte nákup materiálů, jako jsou lepidla, tmely, ochranné nátěry a mnohé další a dostanete se k firmě poskytující všechny zmíněné služby TRANS-REGION-STAV s.r.o. se sídlem v Chomutově.

Vodohospodářské a průmyslové stavby, TRANS-REGION-STAV s.r.o.

Kompletní realizace staveb nejrůznějšího charakteru

Firma TRANS-REGION-STAV s.r.o. vznikla již v roce 1993 se zaměřením na mezinárodní automobilovou dopravu a postupně se její činnost rozšířila o provádění staveb a pronájem stavebních a mechanizačních prostředků. V současné době firma provádí kompletní realizaci staveb nejrůznějšího charakteru a především v oblasti průmyslu a vodohospodářství a zabývá se také sanacemi betonových konstrukcí včetně stříkání suchých i mokrých betonových směsí. Společnost je také certifikovaným dodavatelem výrobků značky SIKA jako například stavební chemie, tmely, lepidla, fólie. Společnost je vlastníky certifikací a osvědčení ČSN EN ISO 9001:2009 či Oprávnění činnosti prováděné hornickým způsobem.

Rozsáhlá stavební a obchodní činnost


Vodohospodářské a průmyslové stavby

Hlavní činností společnosti jsou vodohospodářské a průmyslové stavby a rekonstrukce. Jedná se o rekonstrukce vodních toků, výstavbu profilů vodních toků, rekonstrukce průmyslových objektů a výstavbu nových objektů. V případě rekonstrukce vodních toků a výstavby profilů se jedná například o opravy kamenných zdí a dlažeb, pokládky kamenných rovnanin, spárování kamenných zdí a dlažeb, oprava betonových konstrukcí sanační technologií, sběrných a nátokových jímek, sanace betonových hrází, dále zakládání staveb, zdění kamenných zdí, prahů a dlažeb, výstavba betonových profilů toků, betonových a sypaných nádrží, kamenných a betonových jezů, atd. V případě průmyslových objektů jde o rekonstrukce od svislých a vodorovných nosných konstrukcí přes zateplování a výměnu oken a dveří až po povrchové úpravy, výstavbu nových průmyslových hal, administrativních budov, inženýrských sítí a podobně.

Široké portfolio stavební činnosti


Doprava moderní technikou

Součástí činnosti je i používání moderní přepravní techniky a mechanizace včetně obsluhy. Firma disponuje dopravní technikou jako IVECO sklopná, AVIA sklopný kontejner, IVECO valník s rukou, FIAT DUCATO a mechanizací jako například CAT M315C, CAT 428B, UNC 060, Kompresor AC 96 a AC 56, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.trsstav.cz