Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor

Výrobní či jiná podnikatelská činnost vyžaduje také nutnost mít ke svému podnikání vhodné prostory. A to nejen kancelářské, ale také výrobní a prostory pro skladování. A prostory těchto druhů můžete mít hned, když se obrátíte na společnost První jílovská a.s.

Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor, První jílovská a.s.

Výrobní divize i pronájmy prostor

První jílovská a.s. vznikla již v roce 1993 se sídlem v Jílovém u Prahy. Převzala závazky zemědělského družstva a dále firma pokračovala ve výrobních divizích KOVO – jeřáby a EXAR v zavedených přidružených výrobách. Kromě této činnosti firma poskytuje služby v oblasti pronájmů skladových, výrobních a kancelářských prostor v lokalitě s veškerou dopravní a občanskou dostupností v Jílovém u Prahy.

Komfortní prostředí pro vaši činnost


Skladové prostory v uzavřeném a střeženém areálu

V Jílovém u Prahy, přibližně 10km jihozápadně od dálničního pražského okruhu, poskytuje firma pronájem skladových prostor nacházejících se v oploceném a střeženém areálu. Je zde možný příjezd pro osobní i nákladní dopravu a parkování přímo před budovou. Jedná se o skladové prostory o velikostech 200-500m2, 508m2 a 648m2. Je zde zajištěné osvětlení elektrické nebo také prosvětlovacími pásy. Podlahy jsou betonové nebo v kombinaci krytí dlažbou. K dispozici jsou také kancelářské prostory, sociální zařízení, kuchyňka, telefonní linky nebo internet a vytápění je zajištěné elektrickými přímotopy. Vstupy a prostory je možné upravit dle potřeb nájemce.

Skladové prostory podle vašich představ


Kanceláře a výrobní prostory

Další možností pronájmů, které firma poskytuje je pronájem kanceláří a výrobních prostor. V případě kanceláře jde o centrálně vytápěnou dvojkancelář o celkové výměře 35 m2, která je umístěna v prvním podlaží administrativní budovy skladového areálu. K dispozici je také možnost připojení k internetu a telefonním linkám. Dále jsou k dispozici k pronájmu výrobní prostory o výměře 565m2 a 3240m2. Díky možnosti stavebních úprav si může prostory nájemce upravit dle svých potřeb. U větších prostor jsou ve výrobní hale k dispozici také mostové jeřáby. Součástí jsou také kanceláře a sociální zařízení.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pronajem-skladovych-prostor.eu

Vydáno 06.01.2018
154 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pronájem skladů a hal, ale i výroba mostových jeřábů a bylinných extraktů

Pronájem skladů a hal, ale i výroba mostových jeřábů a bylinných extraktů
Pronájem nebytových prostor, mostové jeřáby a extrakty z léčivých rostlin. To jsou tři činnosti, kterými se zabývají tři divize firmy První jílovská a.s., a to již od roku 1993. Soustředíme se zejména na pronájem skladů, výrobních hal a kanceláří.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA První jílovská a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
První jílovská a.s.
www.pronajem-skladovych-prostor.eu
Adresa

Adresa

Čs. Armády 547
Jílové u Prahy 254 01

info@prvnijilovska.cz
+420 241 096 406


Najdete nás také zde:

ARES
captcha