Laboratoř validací a měření Praha – vzduchotechnika, čisté prostory, počítačové systémy

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc. Měření a validace čistých prostor Praha

Laboratoř validací a měření Praha – vzduchotechnika, čisté prostory, počítačové systémy

Vzduchotechnika, čisté prostory a validace

Kvalitní vzduchotechnika je součástí přísunu čerstvého vzduchu a na jejím výběru hodně záleží. Nejen ventilátory a filtry, ale i kompletní servis je zárukou dobré investice do čerstvého vzduchu. A právě o ten se postará firma AIRTECHNIK.

Vzduchotechnika, čisté prostory a validace, Airtechnik Ing.Karel Doušek, CSc.

Kompletní dodávky vzduchotechniky včetně servisu

Činnost firmy AIRTECHNIK je zaměřena na kompletní dodávky vzduchotechniky, validace čistých prostorů, kalibraci přístrojů především pro farmacii, zdravotnictví a biotechnologii. Cílem je vytvoření čistého prostředí na základě dalších služeb a dodávek jako je technická pomoc, konzultace, projekty, zaregulování, kompletní servis, opravy a rekonstrukce, měření a validace vzduchotechniky.

Špičkové řešení pro čistý vzduch


Validace čistých prostorů a zařízení

K činnosti firmy patří validace čistých prostorů, kabin, izolátorů a boxů, aseptických operačních sálů, chladnic, mraznic, sterilizačních tunelů, technických zařízení, systémů čisté vody a páry, validace vzduchotechniky, čistých prostorů, počítačových, monitorovacích a technických systémů dle norem ČSN, EN, ISO a předpisů pro SVP SÚKL ČR a EEC. Měření, validace a kalibrace zajišťuje Laboratoř validací a měření. Laboratoř pracuje podle systému jakosti ISO 9000, který zajišťuje vysokou spolehlivost všech měření a validací.

Kvalitní služby v oblasti vzduchotechniky


Technická pomoc, opravy i rekonstrukce

Součástí služeb firmy jsou také odborné konzultace a technologické studie, projekty vzduchotechniky a čistých prostorů. V rámci servisu firma poskytuje technickou pomoc při řešení všech problémů s prostředím a funkcí technických systémů a také servis vzduchotechniky včetně dodávek HEPA filtrů a jejich výměn a atestů. V případě oprav a rekonstrukcí jde především o opravy vzduchotechniky, filtračních systémů a čistých prostorů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.airtechnik.cz

Vydáno 06.01.2018
215 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky
Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.

Politika a cíle jakosti Laboratoře validací a měření firmy AIRTECHNIK

Politika a cíle jakosti Laboratoře validací a měření firmy AIRTECHNIK
Společnost AIRTECHNIK se zabývá technickou pomocí při řešení všech problémů s prostředím a funkcí technických systému. Poskytuje samotnou realizaci projektů, konzultaci, zaregulování vzduchotechniky či dodávky, měření a validace. Laboratoř validací a měření pracuje podle systému jištění jakosti dle ...

Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik

Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik
Čistota prostředí je v dnešní době velmi důležitá, zvláště pak v některých zařízeních. Jedná se zejména o zdravotnická a farmaceutická centra, ale také o místa, kde se využívají biotechnologie a přesná elektronika. V takových budovách je obzvláště důležité udržovat pořádek, filtrovat vzduch a dbát ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc. Měření a validace čistých prostor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.
www.airtechnik.cz
Adresa

Adresa

Českobrodská 32/70
Praha 9 190 00

dousek@airtechnik.cz
+420 222 781 855


Najdete nás také zde:

ARES
captcha