Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

INCOT PLASTIC s.r.o. - vstřikování plastů

Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

INCOT PLASTIC s.r.o. - vstřikování plastůVstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

Plastové výlisky a vstřikovací formy patří k nejčastějším výrobkům v nábytkářském, dopravním, stavebnickém a dalším průmyslu. Široký sortiment plastových produktů pro různá odvětví a podle vašich požadavků vyrábí firma INCOT – vstřikování plastů.

výrobek podpora prodeje, INCOT - vstřikování plastů

Individuální přístup ke každé zakázce

Firma INCOT – vstřikování plastů vznikla v roce 2002 a je postavena na dlouholetých zkušenostech samotných majitelů v oblasti vstřikování plastů. Hlavní činností jsou služby spojené s výrobou plastových výlisků. Jde o malou firmu, která díky tomu poskytuje individuální přístup ke každému zákazníkovi se splněním všech požadavků a kvalit.

Plastové výlisky a vstřikovací formy na míru


Služby spojené s výrobou plastových výlisků

Díky dlouholetým zkušenostem firma poskytuje kompletní služby pro výrobu plastových výlisků, které spočívají v návrhu plastového výrobku podle představ zákazníka tak, aby se dal vyrobit formou technologie vstřikování. Součástí je také zhotovení 3D modelů formou 3D tisku, na kterých si zákazník vyzkouší funkčnost, rozměry, vzhled a další vlastnosti výrobku. Konstrukce formy ve 2D a 3D programech. Vstřikovací formy jsou vyráběné na moderních obráběcích strojích, a sice pomocí 9 vstřikovacích lisů převážně značky Battenfield s uzavírací silou 150-4000 KN, na kterých se vyrábějí výlisky až do hmotnosti 1100kg.

Výroba formou vstřikování plastů


Sériová výroba vstřikovaných plastových dílů

Vstřikované plastové díly jsou vyráběné ze všech běžných termoplastů. Obsahem služeb je také kompletace, montáž a balení výlisků, potisk výrobků sítotiskem nebo tampoprintem, odzkoušení formy a malosériová výroba. Výrobky firmy jsou převážně pro oblast dopravy, elektroniky, stavebnictví, nábytkářství, sportovních potřeb, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.incot.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plastové výlisky – kompletní servis od návrhu až po kompletaci a montáž

Plastové výlisky – kompletní servis od návrhu až po kompletaci a montáž

Plastové výlisky mají využití v různých odvětvích - od dopravy přes stavebnictví a elektroniku až po nábytkářství, sportovní potřeby a podporu prodeje, a proto nabízí naše firma INCOT - vstřikování plastů svým zákazníkům kompletní služby při výrobě plastových výlisků. Najdete u nás všechno, co potřebujete pro realizaci vašich představ v oblasti návrhů výlisků, výroby forem i vstřikování plastů.

Vydáno 25.01.2016Vydáno 06.01.2018
143 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020