Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní

Kuchyně a kuchyňské linky jsou součástí každého interiéru v domácnosti a jsou jedním z hlavních bodů prostředí. Proto i pozornost na ně je vysoce důležitá a jde i o ten nejmenší detail jako jsou třeba úchytky na dvířka. O dokonalost kuchyní se ve všech směrech postará firma Draft Inc., s.r.o., Židlochovice.

Frézované úchytky kuchyňských dvířek Židlochovice, Draft Inc., s.r.o.

Výroba a lakování nábytkových dílců

Firma Draft Inc., s.r.o. vznikla v roce 1995 a její hlavní činností je zpracování lakovaných produktů a to od výroby až po samotné lakování nábytkových dílců. Důraz je kladený na rychlé a vysoce kvalitní zpracování lakovaných ploch. Výroba je podmíněna moderní technologií a ustavičným vzděláváním personálu. Obsah výroby je rozšířený také o atypický nábytek v privátním i veřejném sektoru a to především kuchyně, vestavěné skříně a dveře včetně zárubní. Novinkou jsou také nové typy frézovaných zapuštěných úchytů.

Lakovaný nábytek pro modernější interiér


Praktické a estetické zapuštěné úchyty

V posledních letech firma zařadila do své produkce také výrobu nových typů úchytek, a sice frézovaných zapuštěných. Jejich hlavní funkcí je dodat interiéru modernější, estetičtější a mnohem svěžejší vzhled a zároveň praktičnost. Design, který je vhodný do domácností i pro veřejné interiéry. Svůj podíl na kvalitě a designu má také výběr materiálů, který je v kombinacích jako kovolamináty, dýhy, imitace kůže a také ve vysokém lesku či matu RAL/SAY/NCS. Výběr je rozdělený dle designových prvků na typy jako ARTEMIS, HERA, EROS, HYPNOS, MORFEUS.

Novinka ve výrobě úchytek


Moderní výrobní technologie a kvalita

Firma kromě samotné výroby nábytku a kuchyňských linek provádí také kvalitní lakování nebo dodává kompletní luxusní lakované nábytkové dílce ze dřeva, dýhy a také MDF. Jde především o dílce, jako jsou kuchyňská dvířka lakovaná, dveřní výplně, atd. Dílce procházejí procesem vrstveného skladování a několikanásobného broušení a k tomu široké spektrum možností lakování od matu až po vysoký lesk nejvyšší kvality.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.draft.cz

Vydáno 07.01.2018
1320 Zhlédnutí
Topováno 24.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dejte svému interiéru nový kabát v podobě lakovaného nábytku

Dejte svému interiéru nový kabát v podobě lakovaného nábytku
Nic neoživí váš interiér lépe než kvalitní lakovaný nábytek. Ve společnosti Draft Inc to víme, a proto se už od roku 1995 zabýváme výrobou a lakováním kuchyňských dvířek, ale i dalšího nábytku. To ale není vše. V našem interiérovém studiu v Brně vám pomůžeme vytvořit interiér snů od původního ...
PODSTRÁNKY

Lakovaná kuchyňská dvířka

Lakovaná kuchyňská dvířka
Luxusní kuchyňské linky, lakování kuchyňských dvířek, výroba kuchyní na míru

Frézované zapuštěné úchytky kuchyně

Frézované zapuštěné úchytky kuchyně
Frézované zapuštěné úchytky dotvoří design každé moderní kuchyně

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka
Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka - novinka ve výrobě kuchyňského nábytku
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Draft Inc., s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Draft Inc., s.r.o.
www.draft.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 733 - provozovna
Židlochovice 667 01

draft@draft.cz
+420 602 408 144


Najdete nás také zde:

ARES
captcha