Fólie LDPE, HDPE pro průmysl - výroba na zakázku ve velikosti od 3 cm do 6 m

CENTROPLAST, s.r.o.

Fólie LDPE, HDPE pro průmysl - výroba na zakázku ve velikosti od 3 cm do 6 m

CENTROPLAST, s.r.o.
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.

Obalový materiál, Centroplast, s.r.o.

Plníme i náročná přání

Mezi naše hlavní služby patří zásobování plastovými výrobky. Zajišťujeme dopravu a vždy se snažíme celou zakázku provést co nejprecizněji a nejrychleji. Zaměřujeme se na výrobu LDPE a HDPE folie. Najdete u nás přes 1000 typů plastových výrobků.

Produkty v tisíci variantách, splníme jakékoli požadavky zákazníků


LDPE fólie k balení a ochraně zboží

Co v našem sortimentu naleznete? LDPE fólie, které se používají pro hygienicky nezávadná balení a také pro ochranu výrobků. Fólie mají tloušťku 0,020-0,250 mm. Šíře návinu u jednovrstvé i třívrstvé fólie je 60-6000 mm. Fólie je možné potisknout. Mezi další produkty patří LDPE hadice a polohadice a teplem smrštitelné fólie a hadice s velmi dobrou svařitelností, pevností, tuhostí a tepelnou odolností.

Naše výrobky jsme schopni vyrobit do 24 hodin


Další plastové výrobky

Dodáme i sáčky a pytle z polyetylénu standardních i nestandardních rozměrů, rychlouzavírací či samonosné pytle. Hydroizolační fólie z PVC – P vhodné k tvorbě umělých jezírek, které mají vlastnosti proti průsaku vody.
V sortimentu nechybí bublinkové fólie, které jsou užívané k mnoha účelům. Dále můžeme zmínit agrofólie, které mají výjimečnou UV stabilizaci a jsou určeny k zakrývání fóliovníků. Parotěsná zábrana PE-LD se používá k tvorbě bariéry. Průtažná technická Stretch fólie slouží k fixaci výrobků.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.centroplast.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.

Vydáno 20.12.2016
Chraňte své zboží smršťovací fólií od firmy CENTROPLAST

Chraňte své zboží smršťovací fólií od firmy CENTROPLAST

Společnost CENTROPLAST je specialistou na tvorbu plastových obalů a dalších produktů na balení výrobků, například smršťovacích fólií. Zaměřujeme se na výrobu obalových materiálů na zakázku přesně dle požadavků klienta. Na míru vytvoříme téměř jako jakoukoliv variaci našich plastových obalů, navíc ve velmi krátkém čase.

Vydáno 08.02.2016Vydáno 17.01.2018
170 Zhlédnutí
Topováno 09.09.2020

Agrofólie

Agrofólie

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Plastové pytle, HDPE, LDPE fólie

Plastové pytle, HDPE, LDPE fólie

Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

Bublinková fólie

Bublinková fólie

Standardní i antistatická bublinková fólie – ochranný obalový materiál