PLETEX s.r.o.
Pletené čepice

Pletené čepice

Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice

Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Reklamní čepice a šály

Reklamní čepice a šály

Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodejVydáno 09.03.2018
28 Zhlédnutí

Výroba reklamního oblečení pro sportovní kluby a značky

Prezentace sportovního klubu nebo fandění oblíbenému sportovnímu týmu sebou přináší také různé reklamní předměty. Jejich vyniknutí záleží hlavně na originalitě a provedení a nejlepší je něco co můžete nosit třeba na sobě. Jako třeba čepice nebo šály. A abyste mohli prezentovat konkrétní klub, stačí si je nechat vyrobit podle vašich představ a konkrétních požadavků. A o výrobu na míru se postará firma PLETEX s.r.o. z Třebíče.

Zakázková výroba šál pro sportovní kluby, PLETEX s.r.o.

Originální pletené výrobky

Česká firma PLETEX s.r.o. je na trhu již od roku 1993. Obsahem činnosti je výroba pletených dámských, pánských i dětských čepic, šálů, nákrčníků a rukavic. V případě obchodů se jedná o aktualizované kolekce v rozsahu až 200 druhů v mnoha barevných kombinacích a velikostech. Další činností je zakázková výroba pro výrobce nejen sportovního oblečení, sportovní kluby či reklamní agentury. Na míru firma vyrobí celou kolekci pletených čepic a dalších doplňků dle požadavků zákazníka. Vše s použitím kvalitních a certifikovaných materiálů nejvyšší kvality.

Nechte si uplést čepice na míru


Zakázková výroba čepic a šál pro sportovní kluby

Pro sportovní kluby a fanoušky firma vyrábí pletené čepice, šály a další reklamní předměty podle požadavků zákazníka a to již od 20 kusů. Vše pod vybranou značkou. Kromě konkrétních představ zákazníka a loga sportovního klubu je zboží opatřené také labely, nášivkami, etiketami s čárovými kódy, visačkami včetně balení. Jako součást objednaného zboží můžou být také originální přízové bambule různých barev a velikostí.

Pletené reklamní předměty s logem sportovního klubu


Výroba podle konkrétních návrhů

Výroba těchto reklamních předmětů probíhá na základě návrhů či grafických podkladů zákazníka. Po jejich schválení se podklady převedou do rozlišení pletacích strojů a udělá se grafický návrh, následně vzorek, a pokud je zákazník spokojený, začíná samotná výroba. Materiál je vysoce kvalitní a certifikovaný včetně podšívky, která je buď z microfleece, funkčního polypropylenového vlákna Polycolon od renomovaného výrobce přízí Schoeller®.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pletex.cz