Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.

Obklady pro fasády, podlahy, stěny a stropy, dřevěné obklady Parklex, G Import spol. s r.o.

Technologicky vyspělá a neotřelá řešení

Firma G Import spol. s r.o. je přímým zástupcem a dodavatelem odvětrávaných fasádních obkladů výrobců Silbonit, Parklex a KronoArt. Působnost firmy je na území ČR i Slovenska. Jedná se o množství technologicky vyspělých a neotřelých řešení, která se pohybují od jednotlivých kusů až po kamionové objednávky. Zákazníky jsou architekti, projektanti, stavební firmy a další zákazníci, kteří chtějí moderní řešení obkladu fasády pro svůj objekt.

Moderní fasádní obklady


Fasádní obklady Silbonit

Fasádní desky Silbonit firma dodává ve třech variantách a sice HA-HC, Impregna a Pigmenta. V případě varianty HA-HC je možný ještě výběr povrchu, kromě standardní hladké, Groove, Surface a Stripe. Pro cementovláknité desky Silbonit jsou charakteristické vlastnosti jako odolnost, ekologická šetrnost a nezaměnitelný vzhled. Neobsahují azbest a splňují všechny ekologické a hygienické normy jako i požadavky na bezpečnost, jsou nehořlavé. K dostání jsou v tloušťkách od 5 do 30mm a v rozměrech 1,2x2,5m až po 1,25x3,05m (hrubý formát). Probarvené jsou v celé své struktuře, čím nezmění svůj vzhled ani při poškození.

Široký sortiment fasádních obkladů


Dřevěné obklady fasád Parklex

Jako další kvalitní sortiment firma dodává dřevěné fasádní obklady Parklex, které jsou vhodné pro fasády, stěny, podlahy i stropy. Povrch fasádního obkladu je z pravého tropického dřeva, které odolává veškerým vrtochům počasí od slunečního záření přes mráz a sníh až po vítr a déšť. Dostupnost v několika barevných odstínech a jádro desek je tvořeno z vrstev sulfátového papíru syceného fenolovými pryskyřicemi.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://gimport.cz/

Vydáno 07.01.2018
533 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2023
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA G Import spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
G Import spol. s r.o.
gimport.cz
Adresa

Adresa

Vinohradská 90 (areál firmy SKANSKA a.s.)
Brno - Černovice 618 00

gimport@gimport.cz
+420 541 216 971


Najdete nás také zde:

ARES
captcha