Autoelektrika, diagnostika elektronických systémů, pravidelné servisní prohlídky

Pravidelný servis pro vaše vozidlo a další služby třeba v podobě mechanických a odborných autoelektrikářských prací vyžaduje profesionální přístup a odborné dovednosti a zkušenosti. V případě, že hledáte firmu, která umí víc, než jen dát auto do pořádku, tak se obraťte na společnost AUTOELEKTRO ČERNÝ v Liberci.

Autoelektrika, AUTOELEKTRO ČERNÝ

Auto – elektroservis v Liberci

Auto – elektroservis Černý s provozem v Liberci poskytuje široký sortiment služeb pro vozidla všech značek a nově také montáž optimalizovaného řízení mezinápravového diferenciálu UDCCD pro vozy Subaru WRX STI. Obsahem poskytovaných služeb jsou veškeré mechanické a elektrikářské práce, diagnostika motorů, elektronických systémů, příprava a zprostředkování STK, seřizování světel, diagnostika podvozku, opravy elektroinstalací, montáže rádií a navigací, autoalarmů, hands free, zabezpečovacích zařízení, zámků MEDVĚD BLOCK, tažných zařízení, montáže LPG a servisní prohlídky vozů. Na základě Blokové výjimky poskytuje firma také servisní prohlídky nových vozů.

Odborné auto-elektrikářské práce


Odborné auto-elektrikářské práce a diagnostika elektronických systémů

Díky dlouholetým odborným zkušenostem firma provádí auto-elektrikářské práce. Dokáže zrealizovat servis a montáž zabezpečovacích a monitorovacích systémů, imobilizérů, handsfree, autorádií, automatického rozsvěcování světel, parkovacích asistentů a akustických a vizuálních signalizací, opravy elektroinstalací včetně lokalizací vadných kabelových svazků a odstranění závady. V rámci diagnostiky elektronických systémů firma poskytuje služby jako vyhledávání závad špičkovou diagnostikou Bosch a sériovou diagnostikou, vstřikování benzin a diesel, servis, opravy a montáže autoelektriky a elektroniky, brzdových systémů, mechanické opravy, servis filtrací a stírací techniky, prodej a opravy startérů, alternátorů, kvalitních autobaterií, elektro součástek, atd.

Odhalení příčiny i odstranění závady


Pravidelné servisní prohlídky

Samozřejmostí jsou služby poskytované v oblasti pravidelných prohlídek vozidel s přihlédnutím na konkrétní značku a včetně vozidel v záruce. Součástí těchto služeb je také potvrzení servisní knížky, výměna filtrů a olejů v dané specifikaci k motoru, příprava a vyhotovení STK, celkové sezónní prohlídky, výměna pneumatik, atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoservis-cerny.cz

Vydáno 07.01.2018
360 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic
Filtr pevných částic (DPF/FAP) je nedílnou součástí všech modernějších vozidel s dieselovým motorem. Jeho úkolem je zachytit množství škodlivých látek a jedů, které vznikají při spalování. Filtry pevných částic jsou z pohledu emisní legislativy velmi důležité. Moderní vozy disponují funkcí ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOELEKTRO ČERNÝ Autoservis Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOELEKTRO ČERNÝ
www.autoservis-cerny.cz
Adresa

Adresa

Křepelčí ul. 6 (garáže Skloexport)
Liberec 3 460 01

auto.cerny@volny.cz
+420 603 482 501


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha