HELLER DANCE
Taneční obuv Praha

Vydáno 08.01.2018
272 Zhlédnutí
Topováno 12.03.2018

Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.

Taneční boty, obuv, HELLER DANCE

Taneční obuv je velice rozmanitá

Působí stylově, vznešeně, krásně i elegantně a přitom je speciálně vyvinutá pro potřeby tanečníků. Jakýkoliv krok, úkrok, zákrok můžete provést sebejistě a ladně a to právě díky tanečním botám. Taneční obuv se řadí do skupin podle potřeb tanečníků a především podle odlišného tanečního stylu.

Vyberte si z širokého sortimentu dámské i pánské taneční obuvi


Tančete jako na obláčku

Abychom v tanečním kurzu mohli být za hvězdu, potřebujeme k tomu rozhodně kvalitní obutí. Oblast obuvi zahrnuje jak potřeby pro dámy, tak také pro pány. Nabízíme pro muže i ženy jakékoliv věku taneční obutí všeho druhu. Na své si přijdou i příznivci stylů samba, jazz, flamenco, step, folklor, swing, balet i gymnastiky.

Už žádné puchýře ani tvrdé nohy, které nebudete moci po pár našlápnutích ani zvednout


Široké možnosti příslušenství

Dámská a pánská standardní i latinská obuv patří do klasiky. Mezi další se řadí boty pro argentinské tango. Samozřejmostí je dívčí a chlapecká standardní i latinská obuv a mnohé další boty, například tréninkové, dansneaker, baletní, stepové, charakter nebo jazzova obuv, to vše a ještě více najdete v naší nabídce. Součástí sortimentu je i rozsáhlé příslušenství: barvy na obuv, chrániče, kartáče, náhradní podrážky i lesky na obuv.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hellerdance.cz

>