Naše společenské a tréninkové šaty z Vás udělají okouzlující pár

HELLER DANCE Taneční obuv Praha

Naše společenské a tréninkové šaty z Vás udělají okouzlující pár

HELLER DANCE
Taneční obuv PrahaNazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.

Taneční boty, obuv, HELLER DANCE

Taneční obuv je velice rozmanitá

Působí stylově, vznešeně, krásně i elegantně a přitom je speciálně vyvinutá pro potřeby tanečníků. Jakýkoliv krok, úkrok, zákrok můžete provést sebejistě a ladně a to právě díky tanečním botám. Taneční obuv se řadí do skupin podle potřeb tanečníků a především podle odlišného tanečního stylu.

Vyberte si z širokého sortimentu dámské i pánské taneční obuvi


Tančete jako na obláčku

Abychom v tanečním kurzu mohli být za hvězdu, potřebujeme k tomu rozhodně kvalitní obutí. Oblast obuvi zahrnuje jak potřeby pro dámy, tak také pro pány. Nabízíme pro muže i ženy jakékoliv věku taneční obutí všeho druhu. Na své si přijdou i příznivci stylů samba, jazz, flamenco, step, folklor, swing, balet i gymnastiky.

Už žádné puchýře ani tvrdé nohy, které nebudete moci po pár našlápnutích ani zvednout


Široké možnosti příslušenství

Dámská a pánská standardní i latinská obuv patří do klasiky. Mezi další se řadí boty pro argentinské tango. Samozřejmostí je dívčí a chlapecká standardní i latinská obuv a mnohé další boty, například tréninkové, dansneaker, baletní, stepové, charakter nebo jazzova obuv, to vše a ještě více najdete v naší nabídce. Součástí sortimentu je i rozsáhlé příslušenství: barvy na obuv, chrániče, kartáče, náhradní podrážky i lesky na obuv.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hellerdance.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.

Vydáno 10.02.2016
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti Heller-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.

Vydáno 17.08.2015
Plesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Plesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Na plesové šaty kladou ženy daleko větší nároky než na každodenní oblečení. Žádná nechce být na společenské události nezajímavá, obyčejná či v nejhorším případě mít stejné šaty jako někdo další v sále. Pokud si necháte ušít plesové šaty na míru, nic z toho vám nehrozí. Jestli navíc chcete mít jistotu, že získáte plesové šaty přesně podle svých představ, obraťte se na společnost HELLER.

Vydáno 01.02.2017Vydáno 08.01.2018
828 Zhlédnutí
Topováno 01.10.2020