Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost TMT a.s. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.

Robotizovaná pracoviště, TMT a.s. Chrudim

Stroje pro všechna odvětví průmyslu

Námi vyráběná transportní, manipulační a dopravní technika splňuje nejvyšší nároky uživatelů. Specializujeme se na dopravníkovou techniku, vhodnou pro profesionální dopravu sypkých a kusových materiálů. Tyto stroje najdou své uplatnění v jakékoliv kategorii průmyslu a ve všech dalších pracovních oblastech.

Již více jak 31 let je naše firma předním českým dodavatelem dopravníků a dopravníkových systémů


Ze současnosti do budoucnosti

Máme bohaté zkušenosti a skvělý projekční a konstrukční tým, který vždy vyřeší veškerá úskalí. Ve spojení s vysoce moderním technickým zázemím tvoříme silný a dynamický tým, který přetváří současnost v budoucnost. To vše doladíme o výkonný hardware a specializovaný software, který zajistí chod každého zařízení dle vašich potřeb.

Robotizovaná linka pro balení a paletizaci


Od A do Z

Provádíme projekci, konstrukci, výrobu, montáž a servis. Velice často také zajišťujeme kompletní dodávky takzvaně na klíč. Vždy však vycházíme ze specifických požadavků zákazníků. Robotizovaná pracoviště zvyšují bezpečnost a zrychlují výrobu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tmt.cz

Vydáno 08.01.2018
118 Zhlédnutí
Topováno 05.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Příjmové stanice sypkých hmot

Příjmové stanice sypkých hmot
Společnost TMT a.s. Chrudim dodává v současné době několik typů příjmových stanic pro příjem a dávkování sypkých hmot.

Tradiční výrobce dopravníků slaví 31 let na trhu

Tradiční výrobce dopravníků slaví 31 let na trhu
Firma TMT již 31 let úspěšně projektuje/konstruuje, vyrábí a dodává vysoce sofistikované produkty šité na míru zákazníkům téměř ve všech odvětvích průmyslu, zahrnující dopravníky a dopravníkové systémy, dopravníkové linky pro distribuční sklady, řídicí systémy, robotické aplikace, dopravu palet a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TMT a.s. Chrudim Český výrobce - dopravníkové systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TMT a.s. Chrudim
www.tmt.cz
Adresa

Adresa

Tovární 290
Chrudim 537 01

tmt@tmt.cz
+420 469 606 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha