T M T spol. s r.o. ChrudimRobotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.

Robotizovaná pracoviště, T M T spol. s r.o. Chrudim

Stroje pro všechna odvětví průmyslu

Námi vyráběná transportní, manipulační a dopravní technika splňuje nejvyšší nároky uživatelů. Specializujeme se na dopravníkovou techniku, vhodnou pro profesionální dopravu sypkých a kusových materiálů. Tyto stroje najdou své uplatnění v jakékoliv kategorii průmyslu a ve všech dalších pracovních oblastech.

Již více jak 28 let je naše firma předním českým dodavatelem dopravníků a dopravníkových systémů


Ze současnosti do budoucnosti

Máme bohaté zkušenosti a skvělý projekční a konstrukční tým, který vždy vyřeší veškerá úskalí. Ve spojení s vysoce moderním technickým zázemím tvoříme silný a dynamický tým, který přetváří současnost v budoucnost. To vše doladíme o výkonný hardware a specializovaný software, který zajistí chod každého zařízení dle vašich potřeb.

Robotizovaná linka pro balení a paletizaci


Od A do Z

Provádíme projekci, konstrukci, výrobu, montáž a servis. Velice často také zajišťujeme kompletní dodávky takzvaně na klíč. Vždy však vycházíme ze specifických požadavků zákazníků. Robotizovaná pracoviště zvyšují bezpečnost a zrychlují výrobuVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.tmt.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Příjmové stanice sypkých hmot

Příjmové stanice sypkých hmot

Společnost T M T spol. s.r.o. Chrudim dodává v současné době několik typů příjmových stanic pro příjem a dávkování sypkých hmot.

Vydáno 20.02.2017
Tradiční výrobce dopravníků slaví 28 let na trhu

Tradiční výrobce dopravníků slaví 28 let na trhu

Firma T M T Chrudim patří již 28 let mezi přední české výrobce a dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů. Ať už sháníte transportní, manipulační či dopravníkovou techniku vhodnou pro technologickou i mezioperační dopravu sypkých nebo kusových materiálů, neváhejte se na nás obrátit. Naše dopravníky se hodí do většiny průmyslových odvětví i oborů a spokojení zákazníci se k nám stále vracejí.

Vydáno 16.02.2016Vydáno 08.01.2018
91 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2018