SV - Elektro, s.r.o.
elektromontáže a revizeKompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku

Sháníte firmu v okolí Opavy nebo na Ostravsku, která by mohla zařídit elektro práce pro novostavbu, starší dům v rekonstrukci nebo byt? Nebo jste naopak firma, která shání firmu pro účely elektroinstalace a elektromontáže či pro účely revizních služeb nebo opravy elektrospotřebičů? V tom případě se můžete obrátit na firmu SV - Elektro, s.r.o.

Profesionální elektro firma, SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize

Elektromontážní práce

Firma provádí veškeré elektromontážní práce v rodinných domech, v bytech, ve starších obydlích, které jsou například v rekonstrukci, ale také se specializují na elektro práce pro firmy, haly, průmyslové objekty a pro mnohá další místa. V oblasti silnoproudu provedou instalaci domovní, průmyslovou nebo zařídí vytápění. V případě slaboproudu se specializují na telefony, anténní rozvody včetně seřízení, počítačové rozvody, hromosvody. Každá budova potřebuje hromosvod a my jej můžeme snadno zařídit.

Elektroinstalační práce v blízkosti vašeho domova


Revize elektrických zařízení

Firma provádí také revize elektrického zařízení do 1000 V. S elektřinou si není radno zahrávat, a proto vždy potřebujete v této oblasti oslovit patřičného odborníka. Zajistíme revizi i na ruční elektrické nářadí nebo elektrické spotřebiče. Provedeme veškeré elektroinstalační práce.

Montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení


Další služby

Mezi další služby patří opravy nářadí, nástrojů a elektrospotřebičů. Provádíme také revizní a kontrolní služby. Vyznáme se v každém odvětví elektrické energie a velice rádi vám pomůžeme s elektroinstalačními pracemi a to kdekoliv. Pracujeme spolehlivě a přesně.
FIREMNÍ ČLÁNKY


SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě

SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě

Máte problémy s počítačovými, telefonními a jinými rozvody nebo potřebujete opravit elektrická zařízení ve vašem rodinném domě či firmě? Společnost SV-Elektro provádí kvalitní elektromontážní práce pro zákazníky v okresech Opava a Ostrava. Poskytneme vám komplexní servis v oblasti elektromontáže včetně elektroinstalace, revize a oprav elektrických spotřebičů či telekomunikačních zařízení.

Vydáno 05.01.2017
Na elektromontážní práce včetně revize od SV Elektro je spoleh

Na elektromontážní práce včetně revize od SV Elektro je spoleh

Hledáte elektrikáře, který provede elektromontážní práce včetně revize elektra, montáž rozvaděčů a další elektrikářské práce? Obraťte se na firmu SV Elektro z Chuchelné v okrese Opava. Vyrábíme zařízení pro přenos a rozvod elektrické energie, provádíme elektroinstalace, elektromontáže, revizní služby a opravy nářadí, nástrojů a elektrospotřebičů.

Vydáno 15.02.2016Vydáno 08.01.2018
137 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2020