Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Fasádní systémy

Každý dům potřebuje mít hezký plášť a především je důležité, aby byl hned pod touto krásnou vrstvou důkladně a dobře zateplený. Ovšem často je problém větrání. Abychom docílili požadovaného efektu, vyvinuly se v oblasti fasád a větracích systémů speciální profily, které pomohou doladit váš dům k naprosté dokonalosti.

Občanské, bytové a rodinné stavby


Čím jsou tak výjimečné?

Mají vysokou energetickou efektivitu, přirozeně propouští vzduch, představují jakousi ventilaci. Velice rychlá je i montáž, která může být celoroční. V nabídce je také různorodý design, fasáda bude mít dokonalý vzhled. Velice rádi optimalizujeme cenovou nabídku, zařídíme projekt, posouzení z hlediska statistiky a doladíme veškeré detaily. Navíc máme základní systém ihned k odběru.

Na odvětrané fasádní systémy a upevnění fasád jsme odborníci


Jak je to s realizací zakázky?

Celý systém je navržený tak, aby splňoval nejvyšší bezpečnostní požadavky. Bezpečná montáž různých obkladových systémů na nosnou konstrukci budovy je prvořadý úkol. Jedná se však o velice moderní bezúdržbový systém fasády. Zajistíme kompletní služby, přípravu projektu podle vašich představ, konzultaci s architektem, profesionální montáž a servis. Samozřejmostí je stavební dokumentace.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.iltegro.cz/

Vydáno 08.01.2018
256 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2023
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ILTEGRO, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ILTEGRO, spol. s r.o.
www.iltegro.cz
Adresa

Adresa

Ečerova 972/16
Brno 635 00

iltegro@iltegro.cz
+420 544 502 323


Najdete nás také zde:

ARES
captcha