Zakázková výroba elektroniky v Plzni

Máte specifické požadavky na elektroniku? Musí splňovat vaše přání nebo požadavky zákazníků? Potřebujete nechat vyrobit speciální kabely pro některá zařízení? Naše služby jsou vám k dispozici. Jsme firma DURANGO electronic s.r.o., která se specializuje na zakázkovou výrobu elektroniky. Vyrobíme plošné spoje či jakýkoliv jiný kabel.

Osazování tištěných spojů Plzeň, DURANGO electronic s.r.o.

V čem spočívá zakázková výroba elektroniky?

Především se naše firma zaměřuje na výrobu kabelů a kabelových svazků nebo se může jednat o osazování plošných spojů, které vždy samostatně vyrobíme. Mezi další okrajové služby patří výroba zdravotní techniky. Pro osazování plošných spojů získáváme potřebné součástky u našich významných a prověřených dodavatelů.

Garantujeme rychlé dodací lhůty, vysokou kvalitu a flexibilitu při zpracování zakázek


Dokážeme zhotovit prototyp, ale umíme zařídit i velkoobjemové série

Nabízíme široké spektrum výrobků a dokážeme zhotovit prototypy. Výjimkou nejsou ani velké série, které si zákazníci mohou objednávat nárazově nebo pravidelně. Naší předností je rozhodně rychlá dodávka, precizní zpracování a také flexibilita.

Díky bohatým zkušenostem a moderním technologiím, které používáme, zrealizujeme i velmi náročnou či neobvyklou zakázku


Založení firmy

Firma vznikla již v roce 1994. Od začátku patří osazování tištěných a plošných spojů mezi naše specializace. Více jak 20 let zkušeností přispívá k preciznímu provedení veškerých zakázek. Kromě osazování tištěných spojů nevynecháme ani pájení tištěných spojů, následnou montáž a kompletaci výrobků. Veškeré tyto činnosti se řídí dle konkrétní zakázky a dle požadavků daného klienta.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.durango.cz

Vydáno 08.01.2018
234 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kabely, kabelové svazky a plošné spoje, na které je spolehnutí

Kabely, kabelové svazky a plošné spoje, na které je spolehnutí
Už celé čtvrt století můžeme využívat služeb firmy DURANGO elektronic s.r.o. v Plzni, která se specializuje na oblast zakázkové výroby elektroniky. Pro své zákazníky jsou schopni vyrobit široké spektrum výrobků od prototypů až po velké série. A to v prvotřídní kvalitě za rozumnou cenu.

Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic

Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic
Sháníte-li firmu, která vám na zakázku vyrobí nejrůznější kabely, kabelové svazky a plošné spoje, kontaktujte společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Zakázkovou výrobou elektroniky se zabýváme už více než 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které nyní uplatňujeme při řešení a ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DURANGO electronic s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DURANGO electronic s.r.o.
www.durango.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Božkovská 632/29
Plzeň 326 00

durango@durango.cz
+420 377 240 225


Najdete nás také zde:

ARES
captcha