Detekce barev a LED analyzátory | Bechyně

Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače

Detekce barev a LED analyzátory | Bechyně

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této firmy a je toho ještě daleko více.

Senzory, snímače i inspekční systémy, Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Měřící systémy, snímače a další potřebná zařízení

Ať jde o výzkum a vývoj, automatizaci výroby nebo strojní stavby, nabízíme řešení, která splňují specifické požadavky vašeho individuálního měření. Vždy nabízíme spolehlivá a jedinečná řešená, zejména když je při kontrole a měření potřeba vysoké přesnosti.

Zákazníky máme po celém světě


Co jako firma nabízíme?

V sortimentu našeho zboží a dalších služeb můžete najít snímače pro měření vzdálenosti, polohy a profilu, infračervené teploměry a kamery pro bezdotykové měření povrchové teploty, snímače pro detekci barev, průmyslové endoskopy, ale i systémy pro měření rozměrů a zjištění vad.

Micro-Epsilon nabízí inovativní měřící a inspekční systémy pro metalurgii. Nejnovější technologie se používají pro měření tloušťky, profilu a povrchu


Stěžejní činnosti firmy

Zaměření naší firmy se však ubírá různými směry. Výjimkou proto nejsou ani systémy a jednotky pro aplikace průmyslových nátěrových technologií v automobilovém průmyslu. Mezi další se řadí měřící a inspekční systémy pro gumu a pneumatiku nebo plast. Měřící a inspekční systémy se používají také při zpracování plastů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.micro-epsilon.cz

Vydáno 09.01.2018
51 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality
Potřebujete vysoce přesný snímač polohy a vzdálenosti? Měřicí techniku s tou nejvyšší úrovní přesnosti vyrábí firma MICRO EPSILON CZECH REPUBLIC. V sortimentu spolehlivých a jedinečných řešení máme snímače pro měření vzdálenosti, polohy a profilu, ale také laserové profilové skenery.

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty
Chcete měřit teplotu objektu bez toho, abyste se ho dotkli? Infračervený teploměr a termovizní kamera z nabídky společnosti Micro-Epsilon Czech Republic vám to umožní. Máme pro vás přenosné i stacionární bezdotykové teploměry a termovizní kamery, které najdou využití v řadě nejrůznějších oborů.

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost
Přesnost a nejmodernější technologie v oblasti měření, to je firma MICRO–EPSILON. Již řadu let vám nabízíme spolehlivé snímače, senzory a endoskopy pro měření vzdálenosti, polohy, ale i profilu, barvy, síly, nebo povrchové teploty. I to nejpřesnější měření je tak díky nám hračka.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
WEBOVÁ STRÁNKA
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
www.micro-epsilon.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Na Libuši 891
Bechyně 391 65

info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha