Revize elektromotorů a čerpadel, především pro regiony - Znojmo, Ivančice, Moravský Krumlov a Mikulov

Náš elektroservis Elmot – Milan Vašuta, se zaměřuje na revize elektromotorů, čerpadel a provádíme i jiné opravy ručního elektrického nářadí. Snažíme se předcházet závadám a také nebezpečné práci. Při každé obsluze elektrického nářadí, elektromotorů nebo čerpadel může dojít k závadě. Díky naší firmě můžete zavčasu předejít poruchám či dokonce nehodám a to nejenom v oblasti elektrického proudu, ale předejít můžete také dalším vážnějším poraněním.

Čerpadla, Elmot Milan Vašuta

Neustále v chodu

Některá zařízení používáme každý den. V pracovní oblasti se často jedná právě o elektromotory a čerpadla nebo jiné elektrické nářadí. Proto jsou nezbytné revize. Naše společnost se právě na revizní kontroly zaměřuje a zařídí všechno podstatné včetně vyhotovení revizní zprávy. Proč je nezbytné vykonávat revize a revizní kontroly na těchto zařízeních? Naše firma má jeden hlavní cíl. Našim úkolem je odborně přezkoumat elektromotory, čerpadla a ostatní elektronářadí, abychom předcházeli poranění. Lidé, kteří s danými přístroji pracují, musí mít jistotu v kvalitě a bezpečnosti zařízení. Prováděné kontroly a revize jsou tedy nezbytným faktorem, který do pracovního prostředí neodmyslitelně patří. Jedná se především o jakousi prevenci vůči zranění, které se často v této oblasti týká elektrického proudu. Ovšem dojít může i k jiným typům poranění vlivem špatně fungujícího nářadí a to si samozřejmě nepřeje nikdo z nás.

Firma ELMOT sídlí nedaleko Brna


Opravy elektromotorů do 40 kW, ručního nářadí a čerpadel

Nezbytné opravy zajišťujeme okamžitě. V rámci domluvy je možné opravené elektromotory, ruční nářadí nebo i čerpadla dodat do 24 hodin. Na opravy elektromotorů používáme lakované měděné dráty Cu. Je možný i dovoz opraveného zboží až k Vám domů. Pracujeme za přijatelnou cenu a spokojenost našich klientů je našim posláním. Působíme v oblasti Znojma, Ivančic, Moravského Krumlova a Mikulova. Opravy nářadí ale i revizní správy na elektromotory a čerpadla jsou zárukou bezpečnosti a kvality. Předchází se nejenom zraněním, ale také požárům a vzniklým škodám, které mohou sahat finančně vysoko. Provádíme opravy ale také celkové údržby, abychom zařízení opět zprovoznili a zajistili jeho správný chod.

Pracujeme rychle a spolehlivě. Působíme především v oblasti Znojma, Ivančic, Moravského Krumlova a Mikulova


Pracovní činnosti a řemesla

Žádná řemeslná výroba se neobejde bez potřebného zařízení, jako je nářadí. Jestliže zjistíme závadu, pak se vždy snažíme dané zařízení nějakým způsobem opravit. Na to jsou však potřeba odborníci, protože si můžete sami způsobit újmu na zdraví. Nezahrávejte si proto s elektrickou energií a raději tyto starosti přenechejte zkušené firmě, která vše zařídí rychle a spolehlivě. Jakmile se stane nářadí nefunkční, pak je potřeba odborně závadu odstranit a na to jsme specialisté.

Provádíme revize a dodáme také odborně vypracovanou revizní zprávu


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elektromotory-elmot.cz

Vydáno 03.04.2018
89 Zhlédnutí
Topováno 23.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

ELMOT: Opravy elektromotorů a čerpadel v Brně

ELMOT: Opravy elektromotorů a čerpadel v Brně
Máte problémy s bazénovými, ponornými či kalovými čerpadly nebo potřebujete opravit elektromotor? Společnost ELMOT s 15 lety zkušeností v oblasti oprav elektromotorů, ručního elektrického nářadí a čerpadel zajistí veškerý servis. K opravám firma využívá kvalitních materiálů. Postará se i o expresní ...

Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)
Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.
PODSTRÁNKY

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel
Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Servis elektrického nářadí

Servis elektrického nářadí
Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí
Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Elmot Milan Vašuta
WEBOVÁ STRÁNKA
Elmot
www.elektromotory-elmot.cz
Adresa

Adresa

Kostelní 74
Pohořelice 691 23

elmot@quick.cz
+420 519 424 310


Najdete nás také zde:

ARES
captcha