Pronájem mobilních toalet, wc - pobočky Lovosice, Přerov, Příbram

Potřebujete zajistit sportovní nebo kulturní akci? Staráte se o spokojenost města nebo naopak pracujete na stavbách? Všechny tyto oblasti mají něco společného. Ano, jsou to samozřejmě toalety. Kam v takovém případě jít? Zajištění každé kulturní akce vyžaduje zejména zabezpečení formou záchodu. Proto společnost WC Servis s.r.o. zajišťuje mobilní toalety pro každou podobnou událost, stavbu i pro města.

Pronájem mobilních wc, WC Servis s.r.o.

Působíme po celé České republice

Rozumíme lidským potřebám a to v každém ohledu. Snažíme se přizpůsobit všem klientům, a proto neustále zlepšujeme náš servis a naše služby. Díky naší schopné logistice dokonce můžeme v krizových situacích dodat objednávku do 24 hodin.

Pronájem mobilních toalet - Rozumíme lidským potřebám


O produktech

Není záchod jako záchod. Naše produkty jsou vždy čisté, hygienicky upravená a připravené k okamžitému použití. Dovezeme, ustavíme a můžete jej ihned použít. Nainstalovat se navíc dají kamkoliv, kam si budete přát. Přivezeme je až na místo. Pravidelně produkty také obměňujeme, abychom zaručili jejich vysoký komfort a spolehlivost použití.

Zajistíme toalety také na svatby a to s originálním veselým potiskem


Vybírejte z několika různých typů

Při jakékoliv akci si můžete udržet základní lidskou hygienu. Nabízí se různé varianty mobilních toalet. Produkty topline se hodí na staveniště. Topline lemon se hodí pro použití krátkodobé. Každá varianta má možnost mytí rukou. Existuje také typ pro handicapované nebo s přebalovacím pultem. Některé typy je možné si koupit.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://wcservis.cz

Vydáno 17.01.2018
150 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis

Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis
Pořádáte nějakou akci a chcete zajistit dostatečnou hygienu? Využijte možnosti pronájmu mobilních WC od firmy WC Servis s.r.o.. Jsme ryze česká firma se sídlem v Mladé Boleslavi a zajistíme nejen mobilní WC, ale také mobilní oplocení či kontejnery. Postaráme se také o dopravu a kompletní servis ...

Mobilní toalety firmy WC Servis pro lepší hygienické podmínky

Mobilní toalety firmy WC Servis pro lepší hygienické podmínky
Zajistit plnohodnotnou hygienu při jakékoliv akci není lehký úkol. Pomoci vám s tím mohou mobilní toalety. Firma WC Servis nabízí pronájem mobilních WC kabin v italské kvalitě. Součástí pronájmu je i kompletní servis, tedy doprava, instalace i pravidelné doplnění chemické náplně, dezinfekce a vývoz ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WC Servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WC Servis s.r.o.
wcservis.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 982/16
Nymburk 288 02

wcservis@wcservis.cz
+420 773 237 237


Najdete nás také zde:

ARES
captcha