Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost

V kategorii průmyslových tiskáren čárových kódů od společnosti TFP universal a.s. je také série ZT600 od výrobce Zebra. Tyto robustní tiskárny podávají výjimečný výkon na uživatelsky přívětivé platformě, připravené pro budoucnost.

Tiskárny etiket a čárových kódů

Nová generace tiskáren čárových kódů

Nová generace tiskáren série ZT600 je navržena tak, aby Vám pomohla zvládnout nároky v rychle se vyvíjejícím obchodním prostředí. Pomocí těchto tiskáren zvládnete pokrýt poptávku po výrobě, integraci vzájemně nesourodých systémů nebo když budete potřebovat dostat pod kontrolu náklady na investice.
Průmyslové tiskárny ZT610 a ZT620 navazují na dědictví nejprodávanějších průmyslových tiskáren série Xi, na dlouholetou tradici trvanlivosti, vysokou rychlost tisku a bezkonkurenční spolehlivost. Tiskárny jsou konstruovány tak, aby dokázaly odolat nejnáročnějším průmyslovým podmínkám a prakticky eliminují provozní prostoje v důsledku selhání tiskárny.

Průmyslové tiskárny čárových kódů Zebra


Vlastnosti tiskáren čárových kódů ZT610 a ZT620

Tiskárna čárových kódů ZT610 nabízí tisk v rozlišení 600dpi i pro štítky o velikosti až 3 mm pro použití na desky plošných spojů, čipy nebo jiné miniaturní komponenty. U tiskáren série ZT600 je design navrhnut tak, aby co nejvíce zjednodušil úplně vše, od každodenního používání, až po běžnou údržbu. Nabízí také kompatibilitu s jinými tiskovými systémy a technologiemi, což zjednodušuje integraci a správu. Senzory, diagnostika a nápověda pak pomáhají odstraňovat běžné uživatelské problémy.
Průmyslové tiskárny ZT610 a ZT620 mají jako jedny z prvních zabudované rozhraní Colour Touch Android. Tato volitelná funkce zjednodušuje ovládání a také v neposledním případě odstraňování problémů prostřednictvím známého designu, ve kterém se dá snadno orientovat a poskytuje prostor i pro vlastní aplikace. Adaptabilní design série ZT600 je navíc vytvořena s ohledem na budoucnost, který umožňuje lépe komunikovat, vkládat média a provádět další upgrady kompatibilní se SOTI a AirWatch softwarem pro správu zařízení.

Zebra - mobilní tiskárny


TFP UNIVERSAL - spolehlivý partner a dodavatel

Jedná se autorizovaného distributora pro ČR, v jehož sortimentu naleznete velké množství tiskáren pro průmyslové využití. Kromě samotné tiskárny zde získáte také kompletní poradenství a návrh nejschůdnějšího a nejekonomičtějšího řešení pro Vaše konkrétní požadavky.

Chcete-li kvalitního dodavatele tiskáren čárových kódů s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tfpuniv.com/

Vydáno 17.01.2018
42 Zhlédnutí
Topováno 28.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslové skenery série AI-6800 a AI-6801 - odolnost a efektivita

Průmyslové skenery série AI-6800 a AI-6801 - odolnost a efektivita
Průmyslové skenery jsou důležitou součástí sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi novými produkty v této kategorii najdeme série AI-6800 a AI-6801 od společnosti Argox. Jednou z největších výhod těchto skenerů je jejich průmyslový stupeň odolnosti IP65 a schopnost ...

Plnobarevná tiskárna etiket VP700 - vysoká rychlost, vynikající kvalita, nízká cena tisku

Plnobarevná tiskárna etiket VP700 - vysoká rychlost, vynikající kvalita, nízká cena tisku
Tiskárny etiket pro průmyslové využití najdete v sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi nejžádanější produkty v této kategorii patří plnobarevná tiskárna etiket VP700, kterou můžete využít, ať už potřebujete natisknout jednu nebo několik tisíc etiket. Výhodou této ...
PODSTRÁNKY

Termotransferové fólie

Termotransferové fólie
TTR termotransferové fólie pro potisk obalových materiálů, visaček, etiket

Oboustranně lepicí pásky

Oboustranně lepicí pásky
OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Tiskárny etiket

Tiskárny etiket
Termotransferové tiskárny Zebra a produktová řada tiskáren Argox
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie
WEBOVÁ STRÁNKA
TFP universal a.s.
www.tfpuniv.com
Adresa

Adresa

Na Spojce 116
Čestlice 251 01

sales@tfpuniv.com
+420 272681051-3


Najdete nás také zde:

Facebookwww.dezinfekcni-brany-stojany.czARES
captcha