Dřevohliníková okna přímo od výrobce

TESKO KOLOVRAT s.r.o. Dřevěná okna a dveře

Dřevohliníková okna přímo od výrobce

TESKO KOLOVRAT s.r.o.
Dřevěná okna a dveřeTradiční český výrobce posuvných dveří, skládacích dveří a zimních zahrad

Je libo zimní zahradu? Nebo nádhernou prosklenou plochu, například v obývacím pokoji, přes kterou se bude chodit ven na terasu? Máte rádi světlo a výhled na přírodu? V tom případě se obraťte na firmu TESKO KOLOVRAT s.r.o., tradičního výrobce posuvných dveří, skládacích dveří, zimních zahrad ale v obecném měřítku i velkých prosklených ploch v domech nebo prosklených stěn.

Zimní zahrady, TESKO KOLOVRAT s.r.o.

Rodinná firma

Česká rodinná firma TESKO KOLOVRAT s.r.o. zpracovává dřevo tradičním způsobem. S tímto přírodním materiálem pracují již po mnoho let, a proto jsou odborníky v oboru tesařství a stolařství. Zabývají se řemeslnou výrobou dřevěných euro oken a vchodových dveří. Výrobky jsou následně určené pro bytové a komerční budovy nebo chráněné objekty.

Firma oslavila čtvrt století na českém trhu


U všech výrobků dbáme na vysokou kvalitu

Vysokou kvalitu výrobků zaručuje i dlouhodobá životnost. Okna i zasklení mohou být různého charakteru. Vybrat si můžete i povrchovou úpravu oken a dveří. Čtyřstupňová povrchová úprava zajistí bezúdržbový provoz, dlouhodobou životnost a také krásný design na pohled. Námi používaný lazurovací systém dá vyniknout výjimečné struktuře dřeva a na výběr je z 12 odstínů. Povrch oken lze upravit i transparentním systémem.

Nechejte si vyměnit stará okna za nová


Vyberte si to nejlepší

Naleznete u nás posuvné dveře, dřevohliníková okna, balkonové dveře, kastlová okna pro chráněné památky a mnoho dalšího. Vytvoříme přepychové zimní zahrady nebo pomůžeme s naformátováním velkých celoplošně skleněných stěn. Nechejte proniknout světlo do vašich domovů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.oknakolovrat.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pořiďte si dřevěná EURO okna od tradičního českého výrobce TESKO Kolovrat

Pořiďte si dřevěná EURO okna od tradičního českého výrobce TESKO Kolovrat

Kvalitní česká okna vyrobená českými řemeslníky z výběrového českého dřeva. Taková pořídíte u firmy TESKO Kolovrat s.r.o., která je tradičním českým výrobcem oken pro každý domov. Vyrábíme a montujeme dřevěná EURO okna, vchodové dveře a také tesařské konstrukce. To vše ve špičkové kvalitě. Působíme v Moravskoslezském kraji, zejména v regionech Nový Jičín, Frýdek Místek, Opava, Jeseník a Ostrava.

Vydáno 24.02.2017
Dřevěná okna a vchodové dveře od zkušeného českého výrobce

Dřevěná okna a vchodové dveře od zkušeného českého výrobce

Nic nedoplní celkový vzhled domu či bytu lépe než kvalitní a designová okna. Ve firmě TESKO KOLOVRAT jsme si toho vědomi, a proto vám již více než 20 let nabízíme nejlepší dřevěná okna a dveře, které na trhu seženete. Naše okna a vchodové dveře dají každému prostoru zcela nový vzhled a navíc ho spolehlivě ochrání.

Vydáno 11.11.2014
Kvalitní dřevěná eurookna od tradiční české firmy TESKO KOLOVRAT

Kvalitní dřevěná eurookna od tradiční české firmy TESKO KOLOVRAT

Chcete si pořídit nová okna, ale nedokážete se rozhodnout, jaká by měla být? Za pozornost rozhodně stojí dřevěná okna (tzv. eurookna), která mají velmi dlouhou životnost a krásný vzhled. Dřevěná eurookna mají navíc vynikající izolační vlastnosti a splňují podmínky i pro nízkoenergetické stavby. Kvalitní dřevěná okna s moderním či rustikálním designem vám dodá firma TESKO KOLOVRAT.

Vydáno 11.12.2015Vydáno 19.01.2018
264 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2019