SITAP, s.r.o.Svařované sítě - výroba svařovaných sítí

Společnost SITAP s.r.o., se zabývá zpracováním drátu, specializuje se na výrobu svařovaných sítí, dále se zabývá výrobou a prodejem lisovaného a žebérkového pletiva a ocelového drátu, pletivo a dráty vyrábí ve standardních rozměrech nebo i na zakázku.

svařované sítě, SITAP, s.r.o.

Vysoká kvalita výrobků je naší nejvyšší prioritou

Firma má hned několik certifikací, které jí zajišťují přední postavení na českém, ale i slovenském trhu. Své výrobky prodávají také v zahraničí. Specializují se na výrobu a prodej drátů, lisovaných, žebérkových a svařovaných sítí. Firma sídlí v Horním Újezdu kousek od Přerova.

Výrobky dodáme velice rychle


Splňujeme nejvyšší nároky na přesnost

Naše firma používá pro výrobu svařovaných sítí dva stroje od švýcarského výrobce Schlatter. Díky těmto přístrojům můžeme ještě více rozšířit vyráběný sortiment. Na těchto strojích jsou vyráběny svařované sítě s vysokými nároky na přesnost. Svařované sítě a pletiva se používají pro výrobu přepravních palet, krytů, klecí, kovového nábytku, panelů, dekorací, ale používají se i pro betonářský program nebo jako šablony pro podlahové vytápění. Dále jsou to průmyslové podlahy, kabelové žlaby, pergoly, oplocení, skladové prvky, ochranné zábrany nebo zemědělství, kde najdou své uplatnění.

Výrobní technologie podniku patří mezi nejmodernější ve střední Evropě


Svařované sítě pro průmysl

Svařované sítě si najdou své uplatnění v celém odvětví průmyslu. Vyrobit je můžeme s otvory čtvercovými nebo obdélníkovými, a to v různých variantách. Svařované sítě se vyrábí dle požadavků zákazníků. Můžete měnit velikost i rozměr síta. Jsou možné také kombinace různých vzdáleností podélných i příčných drátů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sitap.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP

Svařované sítě i žebérkové pletivo na zakázku vyrobí firma SITAP

Kvalita výroby, rychlost dodávek a schopnost nabídnout různá atypická řešení sítí a pletiv ve snaze vyhovět zákazníkovi. To jsou přednosti společnosti SITAP, s.r.o., která od roku 1992 vyrábí a prodává lisované, kloubkové a žebérkové pletivo, ale také svařované a armovací sítě a další. Vše vyrábíme ve standardních rozměrech i na zakázku dle přání zákazníka.

Vydáno 16.02.2016
SITAP – 25 let výroby svařovaných sítí a lisovaného i žebérkového pletiva

SITAP – 25 let výroby svařovaných sítí a lisovaného i žebérkového pletiva

Společnost SITAP, s.r.o., zabývající se výrobou drátů, svařovaných sítí a pletiva, slaví 25. výročí od svého založení. V roce 1992 navázala na přidruženou výrobu Jednotného zemědělského družstva Býškovice a rozsah poskytovaných služeb postupně rozšiřovala. Dnes patří SITAP mezi významné výrobce svařovaných sítí či lisovaného a žebérkového pletiva a dalších produktů, dodávajících prakticky do celé Evropy. Díky kvalitnímu technologickému zázemí vyrábí své produkty i na zakázku a plní konkrétní potřeby svých klientů.

Vydáno 20.02.2017
Svařované sítě, armovací a kari sítě vysoké kvality vyrábí SITAP

Svařované sítě, armovací a kari sítě vysoké kvality vyrábí SITAP

Svařované a armovací sítě pro stavební účely vyrábí a dodává firma SITAP, s.r.o., která vznikla roku 1992, avšak navazuje na téměř čtyřicetiletou tradici. Zabýváme se výrobou a prodejem svařovaných, armovacích a kari sítí. To vše ve vysoké kvalitě a pro použití v nejrůznějších průmyslových, stavebních i zemědělských odvětvích.

Vydáno 16.02.2017Vydáno 25.01.2018
210 Zhlédnutí