Snímače pro průmysl, zdravotnictví a další odvětví

Průmysl a další odvětví služeb dnes vyžadují moderní technologie, které se přizpůsobí konkrétním požadavkům. Jako třeba měření malých průtoků bez kontaktu s danou kapalinou, které je důležité v oblasti medicíny a zdravotnických technologií, nebo kompletní měření parametrů stlačeného vzduchu, jako významného nositele energie prakticky v každém výrobním podniku. A o výrobu snímačů pro různá odvětví se postará firma SONOTEC, s.r.o.

Průtokoměry plynu, SONOTEC s.r.o.

Poskytovatel specifických řešení pro ultrazvukové měřící technologie

Firma SONOTEC, s.r.o. vznikla v ČR v roce 2005. Technologická společnost s kořeny v Německu, která působí jako poskytovatel specifických měřících technologií, je vlastníkem vývojových laboratoří a dílen, ve kterých vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment senzorů pro všechny obory průmyslu. Hlavní sortiment firmy se skládá z průtokoměrů kapalin i plynů, hladinových snímačů, snímačů bublin, detektorů netěsností, ultrazvukových sond a dalších.

Měření průtoku, tlaku i teploty jedním přístrojem


Průtokoměry tlakového vzduchu SONOAIR

V případě průtokoměrů tlakového vzduchu řady SONOAIR se jedná o jedinečnou kombinaci měření základních parametrů, tedy průtoku, tlaku i teploty jedním přístrojem. Charakteristickým znakem pro tyto přístroje je robustní konstrukce snímače bez jediné pohyblivé součástky, s minimální tlakovou ztrátou a s vynikajícími měřícími parametry. Výstupní naměřené hodnoty jsou k dispozici jak v klasické analogové podobě, tak i ve formě digitálních dat. Z této produktové řady vychází typy SONOAIR Delta, MIP a MIL.


Snímače teploty tlakového rosného bodu SONODEW

Snímače SONODEW využívají k měření nejnovější technologii tenkovrstvého polymeru. Díky tomu dosahují vynikající přesnosti, rychlosti a dlouhodobé stability měření. SONODEW může měřit i v prostředí s kondenzující vlhkostí a proto je zvlášť vhodný pro aplikace v průmyslovém prostředí, kde v soustavách tlakového vzduchu dochází k nárůstu vlhkosti až do stavu kondenzace.

Multifunkční snímače


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sonotec.cz

Vydáno 20.01.2018
86 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2021
PODSTRÁNKY

Průtokoměry plynů a kapalin

Průtokoměry plynů a kapalin
Průtokoměry plynů, průtokoměry kapalin – vysoce přesné měřicí přístroje

Snímače

Snímače
Přesné snímače netěsností, rosného bodu, snímače bublin i hladiny kapalin

Diagnostické přístroje a monitorovací zařízení

Diagnostické přístroje a monitorovací zařízení
Přístroje pro diagnostiku strojů a zařízení, externí displeje, monitorovací systémy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SONOTEC s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SONOTEC s.r.o.
www.sonotec.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 131
Brno - Komín 624 00

sonotec@sonotec.cz
+420 541 223 211


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha