SONOTEC s.r.o.Průtokoměry tlakového vzduchu pro ultrazvukové technologie, medicínu a další odvětví

Průmysl a další odvětví vyžadují spoustu moderní technologie, která se přizpůsobí konkrétním požadavkům. Jako třeba měření průtoku, které je důležité v oblasti medicíny a zdravotnických technologií, ale také v mechanickém a hydraulickém strojírenství. A o výrobu snímačů pro různá odvětví se postará firma SONOTEC, s.r.o.

Průtokoměry plynu, SONOTEC s.r.o.

Poskytovatel specifických řešení pro ultrazvukové měřící technologie

Firma SONOTEC, s.r.o. vznikla v ČR v roce 2005. Technologická společnost s kořeny v Německu, která působí jako poskytovatel specifických řešení uplatňujících ultrazvukové měřící technologie. Je vlastníkem dílen a laboratoří, ve kterých vyrábí kompletní sortiment ultrazvukových technologií, které také vyvíjí a to včetně řešení v oblasti technologií medicínských, produktovodů, chemického a farmaceutického průmyslu atd. Produkcí firmy jsou průtokoměry, hladinové snímače, snímače bublin, diagnostika stlačeného vzduchu, ultrazvukové sondy a další.

Měření průtoku, tlaku i teploty jedním přístrojem


Průtokoměry tlakového vzduchu SONOAIR

V případě průtokoměrů tlakového vzduchu řady SONOAIR se jedná o jedinečnou kombinaci měření základních parametrů, tedy průtoku, tlaku i teploty jedním přístrojem. Charakteristickým znakem pro tyto přístroje je robustní konstrukce snímače bez jediné pohyblivé součástky a s minimální tlakovou ztrátou, co přináší vynikající měřící parametry. Vstupní hodnoty jsou v analogové podobě a ve formě digitálních dat, což umožní připojení k řídící jednotce. Z této produkce vychází typy SONOAIR Delta, MIP a MIL.

Multifunkční snímače


Multifunkční snímače Delta, MIP a MIL

Průtokové snímače s označením Delta a MIP přináší zásuvné multifunkční snímače pro měření průtoku, tlaku a teploty s procesním připojením nad 2´´(>DN50). V případě typu MIL jde o multifunkční průtokoměr pro zástavbu s procesním připojením 1/2´´ (DN15),1´´ (DN25), 2´´ (DN50).Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sonotec.cz


Vydáno 20.01.2018
73 Zhlédnutí
Topováno 01.09.2020