Elektrické topné systémy a podlahové vytápění

Při stavbě nového objektu nebo rekonstrukci současného je důležitou součástí také řešení vytápění. Můžete si vybrat z různých možností topných systémů a také moderní podlahové vytápění, které vám poskytnou nejen zdroj tepla, ale také šetření výdajů. O veškerý komfort v oblasti vytápění se postará firma VETRA-Jiří Tetour z Liberce.

Elektrické topné systémy, VETRA - Jiří Tetour

Prodej a distribuce topných systémů a tepelných čerpadel

Firma VETRA-Jiří Tetour byla založena v roce 1991. Od začátku se firma zabývá tepelnými čerpadly a topnými systémy. Je výhradním distributorem firem DEVI, RAYCHEM a Danfoss, které jsou výrobci topných systémů, systémů určených pro podlahové vytápění, ochranu okapových svodů a žlabů před mrazy, dohřev teplé užitkové vody a ochranu potrubí proti zamrzání a Danfoss jako výrobce tepelných čerpadel. Součástí služeb je také montáž elektrických topných systémů.

Podlahové vytápění RAYCHEM


Elektrické podlahové topení RAYCHEM

Hlavní výhodou elektrického podlahového topení je instalace u povrchu podlahy, čím se velice rychle zahřeje celá místnost. Optimální rozložení tepla šetří náklady, protože už při teplotách o 2 stupně nižších, než je zvykem, pociťujete zahřátí. Dále je výhodou menší pohyb vzduchu a tím i minimální prašnost a snadná údržba. Máte možnost výběru z mnoha druhů řešení podlahového vytápění RAYCHEM a sice inteligentní systém podlahového topení T2Red, energeticky úsporný systém podlahového topení s integrovanou izolací T2Reflecta, samolepící topná rohož pro podlahové topení T2QQuicknet, flexibilní topný kabel pro podlahové vytápění T2Blue.

Topné systémy DEVI


Topné systémy a podlahové vytápění DEVI

DEVI je specialista na vytápěcí a ochranné systémy a výrobce topných kabelů a termostatů. Z jejich produkce vychází kvalitní vytápěcí systémy jako úsporné podlahové topení či teplá dlažba, ochranné systémy proti zamrzání okapů, svodů, potrubí, vjezdů do garáží, schodišť atd. Dále také inteligentní podlahové vytápění betonových a dřevěných podlah a unikátní systém Devidry™.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vetra-ts.cz

Vydáno 20.01.2018
98 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VETRA - Jiří Tetour
WEBOVÁ STRÁNKA
VETRA - Jiří Tetour
www.vetra-ts.cz
Adresa

Adresa

Železná 253/20
Liberec 460 01

info@inteligentnitopeni.cz
+420 604 260 178


Najdete nás také zde:

ARES
captcha