Nábytkové hrany ABS

Každý jistě moc dobře známe problém s nábytkem. Nejvíce na nábytku trpí hrany, které se častým používáním mnohdy odlepují, drolí, lámou nebo roztřepují. Jakmile se takováto hrana ulomí nebo odštípne, vidíte pod ní nevzhledné dřevo, často v podobě jakési „překližky“, a snadno se to nedá opravit. Přilepením se vše ještě zviditelní a zkazí úplně. Ovšem s kvalitními nábytkovými hranami společnosti WIGO spol. s.r.o. se to nestane.

Nábytkové hrany ABS, WIGO spol. s r.o., Pardubice

Nábytkové hrany

Ze zkušenosti v našich domácnostech víme, jak je složité udržet hrany neporušené a neponičené. Častým používáním se velice snadno stane, že se tu a tam kousek odštípne. Proto je vhodné vybírat opravdu takové nábytkové hrany, kterým můžete věřit. Námi vyráběné nábytkové hrany jsou pouze z vysoce jakostního ABS.

Nábytkové hrany vyrobíme v jakékoliv nestandardní barvě – stačí si vybrat


Jaké jsou možnosti?

Nábytkové hrany se dají pořídit v širokém sortimentu rozměrů a druhů. Hrany mohou být v provedení s hladkým povrchem nebo v provedení perla či gravír. Vybrat si můžete také hned z několika velice zajímavých a lákavých odstínů. Barvy nábytkových hran vyrábíme i dle požadavků. Vzorky doručíme ve velice krátké časové lhůtě. Produkty standardních barev dodáváme přímo ze skladu. Můžeme je také dodat v netypických či mimořádných rozměrech.

Nábytkové hrany v UNI barvách za zajímavé ceny


Nábytkové hrany nevyrábíme z levných surovin

Dbáme na kvalitu a prestiž naší firmy a proto se zákazníkům snažíme dodávat vždy kvalitní produkty. Díky tomu můžeme být spokojení s naší prací a zákazník s výsledným efektem.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.wigoprofil.cz

Vydáno 20.01.2018
150 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

U nás naleznete nejenom plastová prkna na terasu

U nás naleznete nejenom plastová prkna na terasu
WPC produkty se vyznačují nesmekavým kompaktním povrchem, díky kterému jsou velice příjemné na omak ale také pro vaši chůzi. Vzhledově mohou imitovat dřevo, což se většinou našim zákazníkům moc líbí. Není divu, jejich snadná údržba k tomu také jistě přispívá svým dílem. Nemusíte je ani konzervovat ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WIGO spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WIGO spol. s r.o.
wigoprofil.cz
Adresa

Adresa

K Olšině 235
Pardubice 530 09

obchod@wigoprofil.cz
+420 495 593 188


Najdete nás také zde:

ARES
captcha