Kancelářské židle se zvýšenou nosností a dětské židle

Pořád hledáte židli, která by se pro vás stala tou „pravou“? Žádné otlačeniny, bolavá záda nebo zkřivená páteř! To jsou velice bolestivé problémy, na které chceme raději jednou pro vždy zapomenout. Jak ale vybrat správnou kancelářskou židli? Vybírat můžete snadno u firmy ON LEAD CZ s.r.o., která je největší prodejnou židlí na Zlínsku.

kancelářské židle, ON LEAD CZ s.r.o.

Tvarování, styl a design

K dispozici máme pouze kvalitní modely, které jsou podrobeny zatěžkávacím zkouškám. Každá židle může vypadat jinak a být tvarově a stylově odlišná. I kancelářské židle se mohou lišit stylem nebo barvou. Pořizují si je lidé běžně do domácností a pracoven, ale samozřejmě také do kanceláří.

Kancelářské židle všeho druhu a s výběrem mnoha různých barev, tvarů a designů


Ergonomické židle pro zdravé sezení

Židli bychom neměli vybírat jen podle vzhledu, ale i podle pohodlí při sezení. Tvar židle ovlivní celkové držení a postavení těla, proto je tvar důležitým kritériem, které by nás mělo zajímat. Právě ergonomické židle umožňují dynamické, zdravé sezení a pohodlné sezení umožní i uživatelům s vyšší hmotností.

Židle se zvýšenou nosností mají speciální ergonomickou konstrukci, která umožňuje pohodlné sezení i uživatelům s vyšší hmotností


Vhodné nastavení kancelářské, dětské židle je důležité

V dnešní době umožňují židle hned několik druhů nastavení opěrátka, sedátka nebo područek. Vše lze měnit dle potřeb daného uživatele. V našem sortimentu naleznete také rostoucí dětské židle pro zdravé sezení se zvýšenou nosností.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kancelarskezidle.cz

Vydáno 30.01.2018
88 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ

O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ
Jako rodič určitě chcete svému dítěti dopřát to nejlepší a postarat se o jeho zdraví. Proto byste měli dbát na správné sezení dítěte. Kvalitní dětská židle je základ. A vzhledem k tomu, že dítě pořád roste, ideální bude rostoucí židle. Pořídíte je v prodejně firmy ON LEAD CZ s.r.o. ve Starém Městě ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ON LEAD CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ON LEAD CZ s.r.o.
www.kancelarskezidle.cz
Adresa

Adresa

Luční čtvrť 1867
Staré Město 686 03

zurkova@kancelarskezidle.cz
+420 736 539 666


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha