Maddeo CZ s.r.o.Kotelny pro bytové domy

Každý dům potřebuje mít zázemí. To samozřejmě tvoří technická místnost, ve které se často nachází i kotel. Týká se to nejenom klasických rodinných domků, které si v kotli zatápí, ale také bytových domů, které potřebují mít opravdu silné kotle přizpůsobené vysokému výkonu. Téma domovních kotelen pro bytové domy zajišťuje firma Maddeo CZ s.r.o., s kompletní realizací.

Kotelny pro bytové domy, Maddeo CZ s.r.o.

Kotelny a bytové domy

Přes léto kotelnu až tolik nepotřebujeme, takže bychom se bez ní i obešli, ovšem naopak v zimě bychom to velice znatelně pocítili a co teprve v bytech, kde obyčejně stačí otočit kohoutkem neboli uzávěrem na radiátoru a máte doma hned teplíčko.

Panelové byty v rekonstrukci už nemusí čekat na zdlouhavé vyřizování, složité papírování a náročnou realizaci – vše vyřešíte úplně snadno s domovní kotelnou na klíč


Realizace kotelny

Naše firma zařizuje kotelny pro bytové a panelové domy. Jak řešíme tyto zakázky? Jde o úspornou formu, řešenou na klíč, takže se vůbec o nic v této problematice nemusíte starat. Jedná se o komplexní službu a dokonce s nadstandardní zárukou. Zajistíme studii úspor, projektu, zápisu, stavebního povolení, právního servisu, odpojení od CZT, realizaci, revizi, nákup energií i provozování úsporné kotelny. K tomu všemu jsme schopni zajistit financování.

Uspořte finance díky novodobé technologii a nové domovní kotelně


Výstavba nové nebo rekonstrukce stávající

Samozřejmě jsou dvě možnosti. Můžete si nechat vypracovat záměr na vytvoření nové kotelny, ale také můžeme zrekonstruovat stávající. Při každém projektu se řídíme požadavky klientů a snažíme se splnit vysoké nároky a také udělat kotelnu modernější a především úspornější.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.neovlivnitelnyvodomer.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výměna vodoměrů s Maddeo CZ vždy proběhne hladce

Výměna vodoměrů s Maddeo CZ vždy proběhne hladce

Výměna měřičů tepla a vodoměrů bývá často podceňovanou záležitostí. Lidé se například mylně domnívají, že domácí vodoměry nemusí být přesné, že pro měření tepla naprosto stačí osadit repasovaný vodoměr, nebo naletí klamným reklamám propagujícím některý z typů vodoměrů, který se ale do jejich podmínek vůbec nemusí hodit. Výměna vodoměrů ale může být otázka chvilky, obrátíte-li se na správnou společnost.

Vydáno 18.01.2017
Praktický rádce pro SVJ - v elektronické verzi zdarma

Praktický rádce pro SVJ - v elektronické verzi zdarma

Chcete založit společenství vlastníků, hledáte nové informace, rady a tipy pro bytová družstva nebo se vám zdají stanovy SVJ složité? A nebo pro váš dům plánujete zřídit webové stránky a zlepšit komunikaci mezi členy i nájemníky? Ve všech případech vám přijde vhod Praktický rádce pro SVJ. Práce výboru SVJ není jednoduchá a dopátrat se kvalitních informací vyžaduje značné úsilí - a proto se vám snažíme práci ulehčit a vše podstatní shrnout do našeho rádce.

Vydáno 09.02.2016
Přesné neovlivnitelné měření vody a měření tepla zohledňující prostupy tepla mezi byty

Přesné neovlivnitelné měření vody a měření tepla zohledňující prostupy tepla mezi byty

Na to jsme se zeptali za Vás Ing. Radka Myšáka, jednatele společnosti Maddeo CZ s.r.o. Společnost Maddeo CZ s.r.o. je významným dodavatelem přesných vodoměrů a měřičů tepla.

Vydáno 01.04.2015Vydáno 20.01.2018
49 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2018