Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace

Ideálním řešením při výstavbě nebo rekonstrukci střechy je hliníková střešní krytina. Vyberte si z různých typů tvarů a odstínů. Český výrobce společnost KERAMET, s.r.o. nabízí různé typy tvarovaných plechů, které jsou vhodné nejen pro rodinné domy, chaty, přístřešky, ale i pro zemědělské a průmyslové objekty.

Hliníkové střešní krytiny, Keramet spol.s r.o.

Hliníkové střešní krytiny

Společnost KERAMET je českým výrobcem střešních krytin a specializuje se na výrobky z hliníku a jeho slitin. KERAMET je výrobce lehkých střešních krytin, klempířských prvků a okapových systémů. Pro každou střechu zajistí spolehlivou střešní krytinu, včetně příslušenství.
Výroba a prodej: Králův Dvůr u Berouna, expedice po celé ČR.


Výhody

Hliníková krytina nabízí různé výhody. Hlavní předností je dlouhá životnost, ověřená více než 100 let, snadná údržba po celou dobu své funkčnosti a nízká hmotnost. Hliníková střecha je lehká, ale zároveň dostatečně pevná a odolná, aby byla vhodná na pokrytí střechy. Mimo dlouhé životnosti a bezproblémové údržby stojí za zmínku i fakt, že je hliníková krytina korozi odolná (v porovnání s ocelovou krytinou). Navíc je ekologicky nezávadná a plně recyklovatelná.

Více informací o hliníkové krytině naleznete zde


Tvarovaná střešní krytina

Český výrobce hliníkových krytin KERAMET vyrábí různé tvary krytin. Zákazníky nejvyhledávanějším tvarem je krytina KPTR 1017, která je vhodná pro střechy se sklonem od 10 stupňů. Pro členité střechy s minimálním sklonem 30 stupňů je ideální maloformátová šablona KERAkryt (známá také pod názvem Alukryt, Dachman). Trapézové plechy s vyšší vlnou jsou využívány především k zastřešení a opláštění průmyslových a zemědělských objektů. Nejpoužívanějšími profily jsou KPTR 40/184, KPTR 40/200 a KPTR 35/207. Pro stropní podhledy a fasádní obklady budov lze použít tvarovaný plech KPTR 13/94 a vlnitý plech KPTR VLNA 18/76.


Falcovaná střešní krytina

Falcovaná krytina je vhodná pro moderní rodinné domy, členité střechy a střechy s nižším sklonem od 5 stupňů. KERAMET nabízí širokou škálu těchto materiálů, různé povrchové úpravy jako jsou hladký povrch, embosovaný povrch nebo velmi estetický texturní povrch. Všechny materiály vhodné na falcování nesou označení KERAFalc.

Fotografie z realizací


Estetika a první dojem

Hliníkové krytiny jsou k dostání ve dvou provedeních: v přírodním a lakovaném. Levnější variantou je krytina v přírodním – nelakovaném provedení, bez povrchové úpravy. Povrch plechu je v prvních letech stříbrný, lesklý a časem lehce zešedne. Vyhledávanější variantou je krytina v lakovaném provedení, kdy je povrch plechu opatřený polyesterovým (PES) nebo polyvinylidenfluoridovým (PVDF) lakem, který zvyšuje estetickou hodnotu střechy.
Každá hliníková střecha je moderní, vzhledná a ekonomicky výhodná. Společnost KERAMET nabízí více než 15 barevných odstínů hliníkových střešních krytin a vybere si skutečně každý.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-326187-keramet-praha-5

Vydáno 14.03.2018
1554 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry
Ohýbání plechů je jednou ze služeb, které nabízí společnost Keramet, působící na trhu s hliníkovými výrobky a polotovary již od roku 1993. Za tu dobu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků z řad významných tuzemských i zahraničních společností. Ke každému zákazníkovu přistupujeme ...

Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka
Slzičkové plechy mají díky svému povrchu protiskluzové vlastnosti. Používají se v oblasti automobilového či loďového průmyslu, ale také stavebnictví nebo strojírenství. Společnost Keramet přináší dva typy slzičkových plechů, Quintett a Duett, které se liší svou strukturou a jsou vhodným výchozím ...
PODSTRÁNKY

Hliníkové plechy a svitky

Hliníkové plechy a svitky
Hliníkové plechy a svitky přírodní, lakované, embosované

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky
Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky, okapový systém

Slzičkové plechy

Slzičkové plechy
Protiskluzové slzičkové plechy z hliníkových slitin pro průmyslová odvětví i k dekorativním účelům
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Keramet spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Keramet spol.s r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Pod Třešněmi 616/9
Praha 5 154 00

obchod@keramet.cz
+420 251 680 101


Najdete nás také zde:

ARES
captcha