Výkup a sběr barevných kovů

Nevíte, kam jít s kovovým odpadem? Jak se ho zbavit, nebo kam jej umístit? Právě výkup a sběr barevných kovů a veškerého kovového a železného šrotu zajišťuje společnost JARÝ s.r.o., která se stará o veškerý tento materiál. Sídlí v Pardubicích, kde se nachází sběrný dvůr.

Výkup a sběr barevných kovů, JARÝ s.r.o.

Firma nabízí služby sběrného dvora, ale zajistí i likvidaci autovraků a mnoho dalšího

Společnost se zaměřuje na sběr a výkup kovového odpadu. Přijímá nejrůznější suroviny pro účely dalšího zpracování nebo likvidace. Vykupuje šrot od běžných zákazníků i od firem. Sběrné suroviny jsou ve své podstatě odpad, který však kdokoliv z nás může využít a dovést jej na místo, kde se nějakým způsobem zpracuje, zlikviduje nebo pošle na další místa, kde jej opětovně využijí. Barevné kovy vykupujeme v neomezeném množství.

Vždy platí maximální výkupní ceny


Problematika odpadu

Lidé na zeměkouli rozhodně převažují. Každým dnem také vyprodukují mnoho odpadu, aniž bychom si to běžně uvědomovali. Třídění jakéhokoliv odpadu však naštěstí má smysl. To platí i pro barevné kovy, které díky sběrnému dvoru a způsobu následného zpracování, můžete alespoň nějakým způsobem trochu zpeněžit a přispět k zdravějšímu životu. Vždy dbáme na maximální ochranu životního prostředí.

Náš kovošrot přijímá sběrné suroviny v malém i ve velkém množství


Přijďte zužitkovat odpad

I za odpad se dá něco vydělat. Naše firma využije jakýkoliv kovový odpad nebo i elektroodpad. Zajistíme ekologickou likvidaci autovraků. Pokud máte doma nebo ve firmě nějaký kovový odpad, železný šrot nebo i autobaterie, pak jej můžete přijet zužitkovat k nám. Jsme schopni zajistit také svoz a dovoz, včetně přistavení kontejnerů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jary.cz

Vydáno 04.02.2018
534 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků

Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků
Potřebujete se zbavit starého automobilu, ale nevíte si s tím rady? Obraťte se na firmu Jarý s.r.o., která se specializuje na výkup autovraků a jejich ekologickou likvidaci. Nemusíte se starat o to, co udělat se starým, nepoužívaným a nepotřebným vozem. Společnost Jarý problém vyřeší ochotně a ...

Kovošrot JARÝ Pardubice - výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce

Kovošrot JARÝ Pardubice - výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce
Výkup kovového odpadu, zpracování kovového odpadu i řadu dalších služeb vám nabízí společnost JARÝ Pardubice. Vykupujeme kovový odpad, barevné kovy, elektroodpad i autovraky a postaráme se o jejich správné zpracování. Pokud se chcete zbavit nepotřebného odpadu, udělat něco užitečného pro životní ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JARÝ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JARÝ s.r.o.
www.jary.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová oblast Semtín čp. 105
Pardubice VII - Doubravice 533 53

milheimova@jary.cz
+420 777 336 145


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha