Přírodní doplňky stravy - nezapomínejte svému tělu dodávat potřebné vitamíny po celý rok, e-shop

CELOMED s.r.o.

Přírodní doplňky stravy - nezapomínejte svému tělu dodávat potřebné vitamíny po celý rok, e-shop

CELOMED s.r.o.Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky, CELOMED s.r.o.

O společnosti aneb čím se vlastně zabýváme?

Naše společnost se zabývá prodejem výrobků firmy Energy s poskytnutím odborného poradenství. Všechny výrobky jsou postaveny na ryze přírodní bázi a veterinářům či chovatelům umožňují využití pro širokou škálu zdravotních komplikací. Jedná se o přírodní medicínu, která pomáhá regenerovat naše mazlíčky ať velké nebo malé.

Zboží můžete objednávat e-mailem, telefonicky nebo na eshopu


Využijte internetový obchod

Speciální medicínu můžete nakoupit v našem eshopu. Poskytujeme výběr z mnoha produktů.Některé mohou léčit nemoci, jiné potlačují příznaky či doplňují a zvyšují imunitu. Virovet například stimuluje imunitní a lymfatický systém. Léčí všechny typy virového onemocnění. Rýma a chřipka u zvířete už nebude žádný problém. Jiný přípravek Omegavet podporuje imunitu zvířat a zvyšuje odolnost proti bakteriím a nádorům. Zlepšuje kvalitu kostí a kloubů. Existují také přípravky na ekzémy, parazity a mnohé další. Přípravky jsou na bázi bylinek.

Přírodní produkty najdete také na našem eshopu


Zabýváme se ryze výrobky z přírody

I každá němá tvář si zaslouží lásku, úctu a čisté a zdravé prostředí. Jakmile jakékoliv zvíře onemocní, hned to na něm poznáme. Proto jsou zde přípravky, které zvířatům mohou pomoci a to čistě na přírodní bázi.Více informací naleznete na našich stránkách  https://klubenergy.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..

Vydáno 20.01.2017
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Vydáno 18.05.2016
Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.

Vydáno 10.01.2017
Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Vydáno 14.04.2015
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Vydáno 04.02.2014Vydáno 04.02.2018
453 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2020