Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky, CELOMED s.r.o.

O společnosti aneb čím se vlastně zabýváme?

Naše společnost se zabývá prodejem výrobků firmy Energy s poskytnutím odborného poradenství. Všechny výrobky jsou postaveny na ryze přírodní bázi a veterinářům či chovatelům umožňují využití pro širokou škálu zdravotních komplikací. Jedná se o přírodní medicínu, která pomáhá regenerovat naše mazlíčky ať velké nebo malé.

Zboží můžete objednávat e-mailem, telefonicky nebo na eshopu


Využijte internetový obchod

Speciální medicínu můžete nakoupit v našem eshopu. Poskytujeme výběr z mnoha produktů.Některé mohou léčit nemoci, jiné potlačují příznaky či doplňují a zvyšují imunitu. Virovet například stimuluje imunitní a lymfatický systém. Léčí všechny typy virového onemocnění. Rýma a chřipka u zvířete už nebude žádný problém. Jiný přípravek Omegavet podporuje imunitu zvířat a zvyšuje odolnost proti bakteriím a nádorům. Zlepšuje kvalitu kostí a kloubů. Existují také přípravky na ekzémy, parazity a mnohé další. Přípravky jsou na bázi bylinek.

Přírodní produkty najdete také na našem eshopu


Zabýváme se ryze výrobky z přírody

I každá němá tvář si zaslouží lásku, úctu a čisté a zdravé prostředí. Jakmile jakékoliv zvíře onemocní, hned to na něm poznáme. Proto jsou zde přípravky, které zvířatům mohou pomoci a to čistě na přírodní bázi.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://klubenergy.cz/

Vydáno 04.02.2018
504 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura
Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago
Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví
Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a ...

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy
Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy
Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové ...
PODSTRÁNKY

Služby v oblasti zdraví

Služby v oblasti zdraví
Lékařská vyšetření, alternativní léčba, vyšetření chodidel, měření stáří cév

E-shop s přírodními produkty

E-shop s přírodními produkty
Bylinné čaje, léčivé tinktury, doplňky stravy, přírodní kosmetika v e-shopu

Alternativní léčebné metody

Alternativní léčebné metody
Vyšetření přístrojem Supertronic, Sensitiv Imago, magnetoterapie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CELOMED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CELOMED s.r.o.
klubenergy.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 19/18
Zábřeh 789 01

klubenergy@seznam.cz
+420 739 786 546


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha