Stavíme montované haly

Stavba haly už v dnešní době nemusí trvat roky, ani dlouhé měsíce. Nemusíte se také obávat ani zdlouhavého vyřizování či složitého papírování. Postavíme halu přesně podle vašich představ. Jsme společnost ST-mont Dačice, s.r.o., která toho dokáže předvést ještě více.

Výroba montovaných hal, ST- MONT

Haly aneb nejčastější průmyslové stavby

Haly ať už klasického nebo jiného charakteru, jsou nejčastěji poptávané objekty v oblasti průmyslové výstavby. Každá se samozřejmě může nějakým způsobem lišit. Některé jsou větší, jiné menší. Mohou mít železnou konstrukci. Naše společnost staví jak zcela nové, tak i starší typy halových konstrukcí. Vždy zařídíme opláštění budovy a to zatepleným i studeným pláštěm. Prodáváme také PUR panely. S tím souvisí prodej střešních i stěnových plechových systémů. V případě výstavby samozřejmě tyto produkty použijeme za účelem postavení vaší nové haly. Poskytujeme profesionální poradenství. Disponujeme také odborníky v oblasti projekční činnosti, a proto můžeme poskytnout našim zákazníkům i tyto služby. S oblastí výstavby průmyslových staveb máme bohaté a dlouholeté zkušenosti.

Naše stavební firma působí na českém trhu už od roku 1999


Budovy a stavby

Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni vybudovat montovanou halu za velice přijatelnou cenu. Nevíte, kdo by vám mohl postavit přístřešek, administrativní budovu, prodejnu, autosalon, zemědělskou či sportovní halu? V tom případě se můžete obrátit právě na naše služby. Zaměřujeme se na jakékoliv ocelové a železné konstrukce. Vytvoříme budovu, komerční objekt i průmyslový areál. Montované haly se plně přizpůsobí vašim potřebám. Velice snadná je také přestavba a údržba celé haly. Překvapí vás velice rychlé postavení stavby a její dlouhá životnost. Díky takovéto hale můžete vyřešit veškeré skladovací, prodejní i kancelářské problémy. Snadno a velice rychle rozšíříte firmu o prostory, které budete mít navíc a můžete je využívat za jakýmkoliv účelem.

Nabízíme kompletní a ucelené služby


Rozměry a konstrukce lze přizpůsobit potřebám investora

Ptáte se na konkrétní rozměry haly? Hala může mít libovolnou délku, samozřejmě musí být dodrženy některé stavební podmínky, ale jinak může být libovolně dlouhá. Její výška se může pohybovat od 4 metrů až do neuvěřitelných 30 metrů. Ocelové konstrukce dodáváme také po repasi, což výrazně snižuje jejich finanční hodnotu, ovšem důležité a bezpečné prvky zůstávají pořád stejné. Jsou sice použité, ale odborně rozebrané a proto díky tomu způsobu můžete využít velkou finanční úsporu. Nové i renovované haly lze opláštit i obezdít. Lze použít také větrané designové fasády, kazetové fasády nebo i další způsoby pokrytí. Rádi poradíme s výběrem, typem i realizací.

Podívat se můžete na ukázky ocelových konstrukcí nebo montovaných hal


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.st-mont.cz

Vydáno 15.03.2018
222 Zhlédnutí
Topováno 24.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dodávka ocelových přístřešků

Dodávka ocelových přístřešků
Společnost ST-mont Dačice, s.r.o. staví nejenom ocelové přístřešky, ale i veškeré další průmyslové objekty. Většinou se jedná o výstavbu ze železných a ocelových konstrukcí. Stavby mohou být libovolně velké a investor si může zvolit požadovanou délku i výšku stavby.

Ocelové konstrukce i sekční vrata přispěly při stavbě hospodářské budovy v Krokovicích

Ocelové konstrukce i sekční vrata přispěly při stavbě hospodářské budovy v Krokovicích
Firma ST-mont Dačice se v roce 2016 podílela na realizaci stavby pro garážování zemědělské techniky v Krokovicích u obce Písečné v Jindřichohradeckém okrese. Tato hospodářská budova byla postavena za účasti subdodavatelské firmy ZEM-TECH, která zajistila hrubou stavbu a terénní úpravy. Firma ...

Dodávka a montáž ocelových hal a opláštění budov

Dodávka a montáž ocelových hal a opláštění budov
Již řadu let patří montované konstrukce mezi nejvyhledávanější řešení pro výrobní haly, sklady, ale také pro administrativní, sportovní či komerční prostory. Hlavními důvody jsou především cenová úspora, variabilita, rychlost realizace i odolnost a bezúdržbové provedení. Již 18 let se dodávkou a ...
PODSTRÁNKY

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce
Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal, vypracování projektu

Montované haly

Montované haly
Výstavba montovaných hal, montáž sportovních a výrobních hal na míru

Opláštění hal a budov

Opláštění hal a budov
Opláštění montovaných hal a budov zatepleným i studeným pláštěm
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ST-mont Dačice Pavel Stejskal
WEBOVÁ STRÁNKA
ST-mont Dačice
www.st-mont.cz
Adresa

Adresa

Berky z Dubé 163
Dačice 380 01

st-mont@seznam.cz
+420 603 170 282


Najdete nás také zde:

ARES
captcha