Dodávka ocelových přístřešků

Společnost ST-mont Dačice, s.r.o. staví nejenom ocelové přístřešky, ale i veškeré další průmyslové objekty. Většinou se jedná o výstavbu ze železných a ocelových konstrukcí. Stavby mohou být libovolně velké a investor si může zvolit požadovanou délku i výšku stavby.

Výroba ocelových přístřešků, ST- MONT

Proč chtějí klienti stavět další haly?

Často se výstavbou nové haly řeší problémy se skladováním, výrobními prostory, které jsou již malé a nevyhovující nebo tím vyřešíte prodejní místo, velkosklad, komerční objekt i kancelář. Výstavba podobné haly trvá velice krátkou dobu, což potěší jistě každého budoucího investora. Navíc jsou objekty vždy přizpůsobené vašim potřebám. Naše firma může vybudovat halu novou nebo i z použitého a odborně rozebraného materiálu. Tím se výrazně snižují náklady na výstavbu.

Výstavba nových hal nebo z použitého materiálu


Ocelové přístřešky

Pokud nepotřebujete celou halu, jen doplnit stávající o přístřešek nebo jiné místo, pak zvolte rozhodně ocelový přístřešek od naší firmy. Zajistíme rychlou a kvalitní výstavbu. Máme dlouholetou praxi v oboru výstavby halových konstrukcí. Průmyslové objekty můžeme kdykoliv doplnit o některé z našich konstrukcí. Vyslovte svůj požadavek a my se jej pokusíme splnit.

Ocelové konstrukce a montáže hal


Konstrukce se vždy přizpůsobí

Každý typ konstrukce můžeme upravit dle požadavků. Haly mohou být různě dlouhé a vysoké od 4 do 30 metrů. Dají se opláštit i obezdít a mají široké možnosti využití. Haly můžete použít jako skladovací prostory, výrobní provozy a závody, prodejny, kanceláře, zemědělské, komerční a sportovní objekty a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.st-mont.cz

Vydáno 03.04.2018
159 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavíme montované haly

Stavíme montované haly
Stavba haly už v dnešní době nemusí trvat roky, ani dlouhé měsíce. Nemusíte se také obávat ani zdlouhavého vyřizování či složitého papírování. Postavíme halu přesně podle vašich představ. Jsme společnost ST-mont Dačice, s.r.o., která toho dokáže předvést ještě více.

Ocelové konstrukce i sekční vrata přispěly při stavbě hospodářské budovy v Krokovicích

Ocelové konstrukce i sekční vrata přispěly při stavbě hospodářské budovy v Krokovicích
Firma ST-mont Dačice se v roce 2016 podílela na realizaci stavby pro garážování zemědělské techniky v Krokovicích u obce Písečné v Jindřichohradeckém okrese. Tato hospodářská budova byla postavena za účasti subdodavatelské firmy ZEM-TECH, která zajistila hrubou stavbu a terénní úpravy. Firma ...

Dodávka a montáž ocelových hal a opláštění budov

Dodávka a montáž ocelových hal a opláštění budov
Již řadu let patří montované konstrukce mezi nejvyhledávanější řešení pro výrobní haly, sklady, ale také pro administrativní, sportovní či komerční prostory. Hlavními důvody jsou především cenová úspora, variabilita, rychlost realizace i odolnost a bezúdržbové provedení. Již 18 let se dodávkou a ...
PODSTRÁNKY

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce
Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal, vypracování projektu

Montované haly

Montované haly
Výstavba montovaných hal, montáž sportovních a výrobních hal na míru

Opláštění hal a budov

Opláštění hal a budov
Opláštění montovaných hal a budov zatepleným i studeným pláštěm
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ST-mont Dačice Pavel Stejskal
WEBOVÁ STRÁNKA
ST-mont Dačice
www.st-mont.cz
Adresa

Adresa

Berky z Dubé 163
Dačice 380 01

st-mont@seznam.cz
+420 603 170 282


Najdete nás také zde:

ARES
captcha