Agroservis Holý
Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační deskyVydáno 11.02.2018
26 Zhlédnutí

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Motorová pila Husqvarna, Agroservis Holý

Nejlepší na trhu

Naše společnost Agroservis Holý se zaměřuje na kompletní sortiment zahradní techniky. Od samého začátku klademe vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost, a proto si vybíráme pouze spolehlivé značky od světoznámých výrobců, kteří svou kvalitu mohou potvrdit dokonalými výrobky. Takovéto výrobky často splňují veškeré nároky běžných uživatelů a mnohdy nabízí ještě více zajímavých prvků.

Motorové pily Husqvarna nabídnou vždy něco navíc


Tradice s bezpečností

Motorové pily Husqvarna mají dlouholetou tradici. Jsou vyráběny z opravdu vysoce kvalitních a odolných materiálů a ve většině případů se vyrábí v továrnách ve Švédsku. Nabízí vždy patentové systémy a nejvyšší možnou bezpečnost. Navíc mají prvky, které při práci vždy oceníte a zvyšují komfort užívání. Může to být tlumení vibrací nebo u některých modelů vyhřívané rukojeti. To vše se nabízí pro nejvyšší spokojenost zákazníků.

Technologie vyvinuté pro práci s ohledem na životní prostředí


Objevte kouzlo Husqvarny

Každý model je určen pro zvládnutí náročných zatěžkávacích zkoušek. Díky patentovým systémům nabízí opravdu vysoké pohodlí při práci. Užíváním motorových pil této značky, zvýšíte produktivitu své práce. Pily poskytují vždy vysokou bezpečnost a jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Z těchto důvodů jsou rozhodně jedničkami na trhu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.agroservisholy.cz