Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.

Access Portal - Nová řada přístupových systémů, MAGTRADE, s.r.o.

Dlouhodobá investice pro zachování vysoké míry bezpečnosti

Dojde-li ke ztrátě klasických klíčů, mělo by dojít na náklady vlastníka klíčů k výměně stávající zámkové vložky za novou, která bude kompatibilní s generálními klíči a musí mít minimálně stejnou třídu bezpečnosti jako vložka stávající. K této vložce je pak zapotřebí vyrobit 15-30 klíčů. Obyvatel domu proto v praxi ztrátu klíčů raději vůbec neohlásí ve strachu před vysokou částkou, kterou by musel zaplatit, a tím pádem je ohrožena bezpečnost vstupu. I v případě nahlášení, trvá výměna vložky 1 - 2 týdny, kdy je po celou dobu bezpečnost vstupů rovněž ohrožena.
Přístupový systém nabízí možnost efektivního a včasného zásahu při ztrátě RFID (Radio Frequency Identification) karty, či přívěsku, a to téměř s nulovými náklady. Po nahlášení ztráty pak pověřená osoba může ihned provést zablokování RFID karty, která je tím pádem ihned nefunkční.

Moderní, spolehlivý a bezpečný přístupový systém Impro


Jednoduchá a flexibilní správa přístupových oprávnění

V případě, že máte zaveden systém generálního klíče, jsou veškerá přístupová oprávnění "mechanicky" nastavena při výrobě samotných vložek a klíčů. Pokud dojde ke změně, či doplnění požadavků během používání tohoto systému, jedná se opět o nákladné řešení přestavení vložek a výroby dalších sérií klíčů. Opět je důležité připomenout, že takováto úprava zabere minimálně 2-3 týdny. V přístupovém systému můžete pohodlně nastavovat oprávnění jednotlivých přístupových skupin, do kterých jsou přiřazeny jednotlivé RFID karty. V případě potřeby změny, můžete opět svépomocí během několika minut nastavit oprávnění dle svých potřeb a to rovněž s nulovými náklady. Zásadním rozdílem je pak možnost nastavení časového oprávnění přístupu dle jednotlivých přístupových skupin, dveří a uživatelů.

Access Portal - Nová řada přístupových systémů


Další výhody přístupových ACS systémů

Opomenout nesmíme ani možnost kontroly vstupu jednotlivých osob, což klasické klíče v žádném případě neumožňují a doplňkové zabezpečení vstupů, jako jsou hlídání stavu jednotlivých dveří či vyhlášení poplachu v případě otevření dveří jiným způsobem než RFID kartou.
Pokud byste se chtěli dozvědět více informací k přístupovým systémům Impro, kontaktujte jejich dovozce, společnost Magtrade s.r.o.!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.magtrade.cz

Vydáno 05.02.2018
81 Zhlédnutí
Topováno 05.05.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu

Turnikety a vstupní branky pro přístupové systémy moderního vzhledu
V současné době je zejména na veřejně přístupných místech zapotřebí dbát na zvýšenou bezpečnost. K tomu mohou velkou měrou přispět i turnikety a vstupní branky po přístupové systémy. Systémy společnosti MAGTRADE s.r.o. jsou nejen propracované, ale také designově dokonalé.

Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv

Zabezpečení domů a firem kamerovým systémem s možností kontroly kdykoliv a kdekoliv
Zabezpečení domů a firem je v dnešní době velmi aktuální téma. Technologie v této oblasti jde dopředu mílovými kroky. Ještě v nedávné době byly kamerové systémy pod názvem "průmyslová televize" natolik nákladné, že byly využívány výhradně v průmyslových objektech. V současnosti se ale natolik ...

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy

Přístupové systémy IMPRO Technologies jsou diamantem na šíji každé moderní budovy
Představujeme Vám moderní přístupové systémy IMPRO Technologies, které jsou vhodné pro všechny typy budov. Tuto významnou značku v české republice zastupuje společnost Magtrade, s.r.o., která Vám sestaví řešení přesně na míru Vašim potřebám nebo systémy jednoduše prodá - ceny naleznete přímo na ...

Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE

Nový přístupový systém AP Lite seženete jedině u firmy MAGTRADE
Hledáte spolehlivý a snadno ovladatelný přístupový systém pro zabezpečení vašeho objektu? Ve společnosti MAGTRADE vám nabízíme absolutní novinku na českém trhu – přístupový systém IMPRO Access portal LITE. Tento přístupový systém nabízí řízení vstupu až u 8 dveří, snadnou správu a nepřeberné ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MAGTRADE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MAGTRADE, s.r.o.
magtrade.cz
Adresa

Adresa

Šlikova 287/20
Praha 6 - Břevnov 169 00

magtrade@magtrade.cz
+420 605 245 452


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha