Výběr realitní kanceláře

Realitní kanceláře představují jakési pojítko mezi prodávajícím a kupujícím. Realitní kancelář by se proto mohla označit jako zprostředkovatel, který mezi těmito úkony, koupí a prodejem, zařídí například veškeré potřebné náležitosti apod. Ovšem není realitní kancelář jako realitní kancelář, takže je nezbytné i při výběru právě realitní kanceláře dávat dobrý pozor a vybírat obezřetně.

Realitní kancelář Znojmo

S čím se můžeme setkat?

Dokonce i odborníci se shodují, že bohužel ani v dnešní době není snadné vybrat takovou realitní kancelář, která opravdu pomáhá lidem a nesnaží se zatajovat informace nebo samotné klienty podvádět. Jak tedy zbytečně nenaletět podvodníkům? Pokud se chystáte prodávat či kupovat nemovitost, jsou to zásadní informace, které by vás mohly zajímat. Byt či dům totiž prodáváme tak jednou za život, a to není žádná legrace. Je potřeba správně stanovit například prodejní cenu. Zde je potřeba dbát ohledy na to, abyste vydělali, ale také na to, abyste nemovitost prodali v rozumném čase. Mezi další důležité náležitosti patří nemovitost správně nafotit, popsat a inzerovat. Následně se musí komunikovat se zájemci, prověřovat zdali mají peníze nebo jsou schopni dostat úvěr z banky. Bude potřeba také vyřizování na úřadech, nějaký čas zabere vyřizování právních náležitostí, sepsání smluv, návštěvy na katastrech a zařízení mnoho dalších náležitostí. Takže do takovýchto úkonů se neradi pouštíme sami a proto jsou zde odborníci, kteří nám mají pomáhat, a zde nastává háček. Můžete totiž naprosto běžně narazit na nějakého podvodníka, který je totální amatér.


Dobrá realitka vám může pomoci

Znakem dobrého makléře je, že neslibuje cenu dřív, než nemovitost vidí. To značí jeho profesionalitu a úroveň. Vyspělé jednání však není jediným znakem. V této branži se totiž může pohybovat mnoho podvodníků. Makléř by s vámi měl také neustále komunikovat. Domlouvat schůzky, inzerce, organizovat prohlídky a propagovat vaši nemovitost. Zpravidla je také důležité, aby měl alespoň tříletou realitní zkušenost.

Chcete koupit nemovitost? V tom případě se můžete obrátit na opravdu zkušené a profesionálně vyškolené odborníky


Společnosti, které prahnou jenom po vašich penězích

Zřejmě nejhorší, co můžete v této situaci potkat, je někdo, kdo jenom prahne po vašich penězích. Proto je velice důležité se takovýmto lidem vyhnout. Leč vypadají velice přátelsky a chovají se jako hodní a milí lidé, nesmíte si nechat namluvit lež. Proto je potřeba se s danou společností nebo jedincem více seznámit. Dejte na reference. Někteří lidé ještě nezapomněli na staré dobré pořekadlo, že si lidé mají pomáhat a proto jsou zde velice časté a hojně preferované reference, na kterých naleznete přesně to, co potřebujete. Obrátit se můžete na internet, na své známé, kteří se již s realitní kanceláří setkali apod. Můžete si také tuto realitní kancelář prověřit sami. Dávejte dobrý pozor také na certifikace makléřů. Ty jsou zásadním bodem dobrého a především odborně vzdělaného makléře.

Znojemské reality - solidní partner při vyjednávání


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.znojemske-reality.cz

Vydáno 27.05.2018
50 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Realitní kancelář Znojmo

Realitní kancelář Znojmo
Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti ...

Nemovitost v exekuci

Nemovitost v exekuci
Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Znojemské reality Realitní kancelář Alexandr Frind
WEBOVÁ STRÁNKA
Znojemské reality
www.znojemske-reality.cz
Adresa

Adresa

Lidická 4/872
Znojmo 669 02

info@znojemske-reality.cz
+420 515 261 999


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha