Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

Chcete ušetřit na plynu nebo elektřině? V tom případě můžete využít služeb PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s. - společnosti, která nabízí neuvěřitelné slevy, bonusy a akce jak pro nové, tak také pro stávající zákazníky. Navíc má na českém trhu mnohaletou tradici.

Dodavatel plynu a elektřiny, PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Ceny energie a plynu posuzujte komplexně

Každý zákazník je dennodenně vystavován různým nabídkám. Lákadla na vás číhají na každém kroku, a proto je potřeba si dobře rozmyslet, jakého partnera si v oblasti elektřiny a plynu vyberete. Nabídky je potřeba zvážit vždy komplexně. Nedívejte se pouze na jeden atribut, například extrémně nízkou cenu. To v celkovém hodnocení může vypovídat jen velmi málo o tom, kolik se nakonec dá ušetřit.

Snižte náklady domácnosti s tradičním dodavatelem plynu a energie


Jak ulehčit rodinnému rozpočtu?

Jakmile se na danou problematiku díváte s celkovým nadhledem, pak můžete zjistit, že některé firmy mají mnoho zajímavých nabídek, cenových zvýhodnění, akcí a dalších bonusů, které vám podstatně sníží výdaje Vašeho rodinného rozpočtu. U PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s. si můžete vybírat hned z několika různých produktů. Díky tomu si optimálně zkombinujete bonusy a výhody doslova na míru Vašim potřebám.

Úhrada opravy spotřebičů - služba POMOC 24


Ušetřete na elektřině a plynu

Bonusy a doplňkové služby jsou další významnou součástí, kterou nesmíme podceňovat. Málokdo ví, že díky nim můžete ušetřit ještě daleko více, než je samotná cena energie. Například můžete mít uhrazeny poruchy plynového spotřebiče díky službě POMOC 24. Mezi další výhody patří i karta AXA assistance, což je program pojištění asistenčních služeb v domácnosti.

Pokud tedy chcete skutečně ušetřit na energii a plynu, seznamte se s nabídkou PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s.!

Výhodné pojištění AXA assistanceVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.ppas.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Úspory na plynovém topení díky radám od Pražské plynárenské

Úspory na plynovém topení díky radám od Pražské plynárenské

Jak uspořit na plynovém topení? Pokud si tuto otázku pokládáte, přečtěte si následující rady od Pražské plynárenské. Nejsou složité, ale zato velmi efektivní. Topná sezóna totiž vyžaduje správně fungující plynové topení. Jen tak Vám přinese značnou úsporu na energiích a zároveň bude bezpečné. Proto je dobré ještě před nástupem topné sezóny zkontrolovat a důkladně prověřit funkčnost otopných systémů Vašich domů a bytů. Ideální je provést pravidelnou údržbu, správné nastavení Vašeho plynového topení.

Vydáno 13.11.2015
Pražská plynárenská – nový ceník zemního plynu a další zajímavé novinky

Pražská plynárenská – nový ceník zemního plynu a další zajímavé novinky

Pokud jste zákazníky energetické společnosti Pražská plynárenská, pak vás jistě zaujmou novinky, které jsme si pro vás přichystali. Kromě nových ceníků a vylepšení starších produktů se můžete těšit třeba na pilotní projekt nového konceptu produktů a služeb.

Vydáno 10.02.2017Vydáno 17.02.2018
174 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2019