Hotel Kraví hora Bořetice ***

Vydáno 11.02.2018
70 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2018

Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!

Wellness pobyt jižní Morava

Hoďte starosti za hlavu alespoň na pár dní

Žádný stres, shon, požadavky, ani úkoly, práce či povinnosti. Konečně čas jenom pro vás. Užijte si ho naplno formou dámské jízdy s nejlepší kamarádkou, kolegyní, nebo i dcerou, sestrou či kýmkoliv, kdo je vašemu srdci blízký.

Ubytování zajistí luxusní pokoje


Krásné prostředí

Hotel se nachází uprostřed vinic a prosluněných svahů Modrých hor na jižní Moravě. Potěší vás klimatizované prostory, sezónní i gurmánské menu z čerstvých surovin, vína zdejšího okolí formou vinného sklepu nebo degustace, špičkový personál, wellness s vířivkou, saunami a vyhlášenými masážemi, které jsou známé po celém kraji.

V areálu najdete víceúčelová hřiště, půjčujeme celou řadu různého sportovního vybavení


Načerpejte nové síly do dalšího života

Odpočinek, relaxace, ale i zábava vás čeká v tomto příjemném a okouzlujícím hotelu. Poznáte zde místní kuchyni, čekají vás příjemné zážitky, můžete si vyjet na kole nebo jen tak hodiny trávit ve vířivce. K dispozici je finská aroma sauna, parné lázně s mořským klimatem nebo vířivá vana. Potěší vás i profesionální masérské služby, které byste si neměli nechat ujít. Hotel už čeká na vaši návštěvu! Zajeďte se odreagovat a načerpat nové síly.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kravihora.cz