Hotel Kraví hora Bořetice ***Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!

Wellness pobyt jižní Morava

Hoďte starosti za hlavu alespoň na pár dní

Žádný stres, shon, požadavky, ani úkoly, práce či povinnosti. Konečně čas jenom pro vás. Užijte si ho naplno formou dámské jízdy s nejlepší kamarádkou, kolegyní, nebo i dcerou, sestrou či kýmkoliv, kdo je vašemu srdci blízký.

Ubytování zajistí luxusní pokoje


Krásné prostředí

Hotel se nachází uprostřed vinic a prosluněných svahů Modrých hor na jižní Moravě. Potěší vás klimatizované prostory, sezónní i gurmánské menu z čerstvých surovin, vína zdejšího okolí formou vinného sklepu nebo degustace, špičkový personál, wellness s vířivkou, saunami a vyhlášenými masážemi, které jsou známé po celém kraji.

V areálu najdete víceúčelová hřiště, půjčujeme celou řadu různého sportovního vybavení


Načerpejte nové síly do dalšího života

Odpočinek, relaxace, ale i zábava vás čeká v tomto příjemném a okouzlujícím hotelu. Poznáte zde místní kuchyni, čekají vás příjemné zážitky, můžete si vyjet na kole nebo jen tak hodiny trávit ve vířivce. K dispozici je finská aroma sauna, parné lázně s mořským klimatem nebo vířivá vana. Potěší vás i profesionální masérské služby, které byste si neměli nechat ujít. Hotel už čeká na vaši návštěvu! Zajeďte se odreagovat a načerpat nové síly.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kravihora.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené

Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené

Firemní akce, rodinný výlet, romantický víkend plný wellness nebo noc strávená ve vinném sklepě? To vše nabízí Hotel Kraví Hora Bořetice. V našem hotelu najdete pohodlné ubytování, skvělou restauraci, konferenční místnost i řadu možností, jak trávit volný čas, a to po celý rok.

Vydáno 15.01.2016
Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru

Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru

Je důležité umět při práci i relaxovat. K obojímu máte perfektní podmínky v našem tříhvězdičkovém hotelu v Bořeticích, který funguje i jako školící centrum. Přes den pracujete v našem konferenčním sále či školícím altánu, a večer relaxujete v našem špičkovém wellness centru. Pěkná představa, že ano? Prostředí okolo hotelu je navíc velmi vhodné pro outdoorové a sportovní aktivity, takže když potřebujete „upustit páru“ po nevydařeném jednání, vyrazíte ven. A když už máte všechna jednání za sebou, můžete je oslavit degustací v našem stylovém vinném sklípku.

Vydáno 21.02.2014
Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Hledáte místo pro firemní akci, školení nebo konferenci, které zaujme řadové zaměstnance i významné firemní partnery? A slyšeli jste už o resortu Kraví hora na jižní Moravě? Náš hotel totiž nabízí vše, co k pořádání úspěšné firemní akce či konference potřebujete – pronájem školicích prostor a potřebné techniky, krásné prostředí, skvělé občerstvení a také řadu volnočasových aktivit.

Vydáno 04.03.2015Vydáno 11.02.2018
290 Zhlédnutí
Topováno 04.12.2018