PKD, s.r.o.
Ocelové haly a konstrukce

Ocelové haly a konstrukce

Haly a ocelové konstrukce, prostory pro průmysl, zemědělství, ale i autosalony nebo kanceláře

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování, využití nejmodernější technologie, vysoká přesnost a efektivita

Modulové rodinné domy

Modulové rodinné domy

Bydlet ve vlastním domě můžete již za pár týdnů díky výstavbě levných modulových rodinných domůVydáno 13.02.2018
54 Zhlédnutí

Jak postavit levně rodinný dům?

Otázka, jak postavit rodinný dům, má sice něco do sebe, ale dá se na ní poměrně snadno odpovědět, protože v dnešní době existuje mnoho společností, které vám dům postaví na klíč, a pak je zde ještě možnost, že jste zkušení a šikovní a dům si postavíte sami. Ovšem jiná otázka zní, jak postavit rodinný dům levně? To je teprve otázka, na kterou by mnozí z nás chtěli znát odpověď. Mnohdy se potýkáme s finanční tísní, ale přesto bychom chtěli mít své vlastní bydlení a proto je zde naše společnost PKD, s.r.o., která na tuto otázku dokáže odpovědět.

Stavba rodinného domu, PKD Consulting s.r.o.

Rodinný dům postavíme za pouhých několik pracovních dnů a přitom s minimálními náklady

Nevěříte tomu? Pak se seznamte s naší firmou a našimi novodobými technologiemi výstavby rodinných domů. Společnost PKD, s.r.o. ve spolupráci s partnerskou firmou PKD Consulting s.r.o. je předním dodavatelem montovaných staveb na českém i zahraničním trhu. V oblasti výstavby navazujeme na tradici a zkušenosti předchozí firmy, která se výstavbě ocelových komplexů zabývá již od roku 1961. Svým technicko-výrobním zázemím patříme mezi nejmodernější provozy v České republice. Rodinný dům jsme schopni postavit za několik pracovních dnů.

Podívejte se na novinky naší firmy


Postavíme vám nízkoenergetický dům

Naše výrobní zázemí je tvořeno CNC stroji, svařovacími roboty, rozsáhlou logistickou dopravou i silnými montážními kapacitami. Náš nový produkt reaguje na tržní situaci rostoucích cen nemovitostí, a nedostatku zkušených řemeslníků. Naše firma za pomocí architektů a stavebních inženýrů vytvořila zcela nový a revoluční systém výstavby rodinných domů, který se však opírá o dlouholeté zkušenosti a použití kvalitních a moderních materiálů. Vytvořili jsme typizovaný systém montovaných staveb. Domy se díky své výstavbě a charakteristice řadí mezi nízkoenergetické stavby. Jejich náklady mohou jít na opravdové minimum a to například pokud přidáte solární panely. Zajištěna je trvalá kvalita. Navíc se zaměřujeme i na praktické vybavení domácností. Jsme schopni poskytnout zákazníkům bydlení za bezkonkurenčně nízké ceny. Vhodné pro méně i vícečlenné rodiny. Domy mohou být velké 6×12, 12×12 a 12×18 metrů. Vnitřní dispozice domu i venkovní design jsme schopni přizpůsobit přáním zákazníka.

Rodinný dům za krátkou dobu může mít nyní každý


Vlastní dům s luxusním zázemím

Mít vlastní dům je pro některé z nás nepředstavitelný sen, který ani nevěříme, že by se mohl někdy v budoucnosti uskutečnit. Výstavba takového rodinného domu však netrvá dlouhá léta, všechno je postaveno v podstatě za pár dní. Můžete velice rychle ve svém novém domově začít bydlet. Dům se řadí mezi energeticky nenáročné budovy, takže i budoucí bydlení v něm bude úsporné. Díky tomu nebudete platit vysoké náklady na bydlení. Užívejte si své vlastní bydlení, které si můžete pořídit za velice nízkou cenu.

I vy nyní můžete dosáhnout na nízkoenergetický dům a neplatit ani vysoké náklady na budoucí bydleníVíce informací naleznete na našich stránkách  http://pkdconsulting.cz