Pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení

Zdravotnická zařízení, nemocnice, ale také firmy ve všech odvětvích podnikání potřebují mít jistotu, že pokud se něco stane, mají se na koho obrátit. Naše společnost EZ INVEST s.r.o. Vám právě takovou jistotu dokáže poskytnout. Specializujeme se na pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení.

Asociace českých pojišťovacích makléřů, EZ INVEST, s.r.o.

Jsme zde pro firmy, nemocnice, zdravotnická zařízení i soukromé osoby

Působíme v oblasti Brna, Olomouc a Jihlavy a poskytujeme služby v oblasti pojišťovnictví a risk managementu pro firmy i soukromé osoby. Mezi naše hlavní služby patří správa a kontrola již pojištěných klientů. Dále je to vyhodnocování rizik. To hraje také velice významnou roli v naší úloze poradce. Posledním bodem je optimalizace pojistného krytí, což znamená, že se vám vždy budeme snažit přizpůsobit pojištění na míru a neustále budeme dané faktory aktualizovat dle vaší potřeby.

Pojistíme nemocnice, zdravotnická zařízení i firmy


Služby, které poskytujeme

Ve spolupráci se specialisty z RENOMIA NETWORK, což je největší síť profesionálních pojišťovacích zprostředkovatelů v ČR, Vám poskytneme nejvýhodnější nabídku pojištění a řadu exkluzivních produktů. Mezi naše hlavní činnosti patří: zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí a a zastupování při řešení pojistných událostí.

Podnikání bude snazší, když jej budete mít pojištěné


Najde pro vás individuální řešení

Každá oblast podnikání přináší určitá rizika. Máme bohaté zkušenosti z oborů jako je strojírenství, zpracovatelský, chemický, textilní a oděvní průmysl, energetika, telekomunikace, dřevařský a farmaceutický průmysl, stavebnictví, elektrotechnika a mnoho dalších.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ezinvest.cz

Vydáno 13.02.2018
204 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2021
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA EZ INVEST, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EZ INVEST, s.r.o.
www.ezinvest.cz
Adresa

Adresa

Pražákova 1008/69
Brno-Štýřice 639 00

ezinvest@ezinvest.cz
+420 606 714 128


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInTwitterARES
captcha