EZ INVEST, s.r.o.Pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení

Zdravotnická zařízení, různé nemocnice, ale také firmy potřebují mít jistotu, že pokud se něco stane, mají se na koho obrátit. Naše společnost EZ INVEST s.r.o. vám právě takovouto jistotu zařídí. Jsme totiž pojišťovací makléřská společnost, která se zaměřuje na pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení.

Asociace českých pojišťovacích makléřů, EZ INVEST, s.r.o.

Jsme zde pro firmy, zdravotnická zařízení i pro nemocnice

Firma působí v oblasti Brna, Olomouce a Jihlavy. Mezi naše hlavní služby patří správa a kontrola již pojištěných klientů. Dále je to vyhodnocování rizik. To hraje také velice významnou roli v naší úloze poradce. Posledním bodem je optimalizace pojistného krytí, což znamená, že se vám vždy budeme snažit přizpůsobit pojištění na míru a neustále budeme dané faktory aktualizovat dle vaší potřeby.

Pojistíme nemocnice, zdravotnická zařízení i firmy


Služby, které poskytujeme

Ve spolupráci se specialisty z RENOMIA NETWORK, což je největší a nejrozsáhlejší síť pojišťovacích makléřů v ČR, poskytujeme komplexní služby v oblasti pojištění. Jedná se o poradenství, řízení rizik, sjednání optimálního pojištění, výběr a správa pojistitele, zastupování při pojistných událostech, mezinárodní služby, audit pojištění (i dodavatelů a odběratelů), služby pro zaměstnance nebo školení.

Podnikání bude snazší, když jej budete mít pojištěné


Najde pro vás individuální řešení

Každá oblast podnikání přináší určitá rizika. Máme bohaté zkušenosti z oborů jako je strojírenství, zpracovatelský, chemický, textilní a oděvní průmysl, energetika, telekomunikace, dřevařský a farmaceutický průmysl, stavebnictví, elektrotechnika a mnohé další.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ezinvest.cz


Vydáno 13.02.2018
156 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2020