TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy

V roce 2018 firma DMC management consulting s.r.o. otevírá poprvé kompletní akademii modulů TWI. Tuto akademii můžete absolvovat jako celek, nebo je možné navštívit pouze jednotlivé moduly.

TWI&KATA Akademie, DMC management consulting s.r.o.

Poznejte efektivně fungující know-how

Nezmeškejte příležitost posílit systematické zapojování lidí do zlepšování firmy. Díky tomu můžete dosahovat udržitelného růstu výkonu firmy a pozitivního vývoje firemní kultury. Získejte komplexní přehled o nástrojích TWI a možnostech jejich využití pro Váš růst.

TWI - metoda, která mění přístup k práci a řešení problémů


Co je to TWI a KATA?

TWI je vysoce efektivní vzdělávací metoda. Tento systém se zaměřuje na to, jak správně předávat informace, aby zaměstnanci pracovali správně, bezpečně a svědomitě. Dále řeší pozitivní vztahy mezi zaměstnanci, vztahy na pracovišti a týmovou práci. Týká se také zlepšování metod a lepšího využívání materiálů. KATA odpovídá na otázky, proč nefunguje systém zlepšování, proč se u vás ve firmě opakují problémy, proč vedoucí málo komunikují s pracovníky, nebo proč se nedotáhnou dobré nápady do konce.

TWI&KATA Akademie - efektivní vzdělávací metoda pro Vaši firmu


Vzdělávací kurz

Díky vzdělávacímu kurzu se naučíte mnoho nových věcí. Je žádoucí, abyste motivovali své zaměstnance. Na co se tedy můžete těšit? Tématika se týká oblasti propojení metodik TWI a KATA. Zapojení zaměstnanců do neustálého zlepšování provozu firmy. Naučíte se koučink podřízených jako denní rutinu. Odpovíme si na otázku, jak rychle naučit zaměstnance, aby práci vykonávali správně, bezpečně a zodpovědně. Potkáme se s tématy: efektivní rozdělování práce, zkrácení času školení, zvýšení výkonu, snížení fluktuace. To všechno a ještě daleko více v letošním roce.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dmc-cz.com

Vydáno 17.02.2018
92 Zhlédnutí
Topováno 22.07.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

TWI (Training within industry) - metoda, jejíž kouzlo objevují české firmy

TWI (Training within industry) - metoda, jejíž kouzlo objevují české firmy
TWI je metoda původně vyvinutá pro efektivní fungování válečného průmyslu v USA. Za 70 let své existence prošla velkým vývojem. Zásadní bylo její využití jako základu pro Toyota Production System – prvního programu Lean Manufacturing na světě. Poté se TWI vrátila do USA, kde prošla dalším ...

Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DMC management consulting s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DMC management consulting s.r.o.
www.dmc-cz.com
Adresa

Adresa

Sluštická 1627/14
Praha 10 100 00

info@dmc-cz.com
+420 702 093 921


Najdete nás také zde:

ARES
captcha