Geodetické práce Hradec Králové

Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.

Geodetické práce Hradec Králové

Našim krédem je serióznost

Naše služby se zaměřují na inženýrskou geodezii a také na oblast katastru nemovitostí. Pod inženýrskou geodezii spadají veškeré práce spojené se stavbami. Zaměřování postavených budov, vyhotovování podkladů, příprava staveb před jejich realizací. Zajišťujeme také práce při budování silnic a železnic.

V našem regionu patříme mezi nejzkušenější a největší


Katastr nemovitostí

V této oblasti zajišťujeme veškeré možné práce. Zejména se jedná o tvorbu geometrických plánů, vytyčování hranic nebo dělení hranic pozemků. Zákazníkům také velice často radíme, jak mají postupovat při jednáních a řízeních na katastru nemovitostí.

Používáme moderní měřičskou techniku. Veškeré vybavení prochází kalibrací a údržbou


Nejčastěji prováděné práce

Nejčastěji se setkáváme s vytyčováním pozemků, s mapováním budov před jejich realizací, nebo až posléze, když jsou již postavené. Vytyčování budov provádíme se všemi stavbami, takže se nejedná jenom o rodinné domy, ale také o jakékoliv průmyslové či jiné objekty. Zpracováváme také dokumentaci skutečného provedení stavby. Tvorba geometrických plánů je někdy dokonce legrace, když vidíte naštvané sousedy, při rozdělování pozemků. Jenomže všechno má svá pravidla a ty se musejí dodržovat, proto je naše práce tak důležitá.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gon.cz

Vydáno 13.02.2018
92 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou
Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním ...

GON Hradec Králové, a.s. poskytuje geodetické práce na špičkové úrovni

GON Hradec Králové, a.s. poskytuje geodetické práce na špičkové úrovni
Hledáte skutečného odborníka na geodetické práce? Firma GON Hradec Králové, a.s. se zabývá nejen samotnou zeměměřickou činností, ale také odborným poradenstvím, vyhotovením geometrických plánů a v neposlední řadě nabízí i prodej geodetických pomůcek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GON Hradec Králové, a.s. Geodetické práce
WEBOVÁ STRÁNKA
GON Hradec Králové, a.s.
www.gon.cz
Adresa

Adresa

Zemědělská 897
Hradec Králové 500 03

gon@gon.cz
+420 495 580 467


Najdete nás také zde:

ARES
captcha