TOPAS - čistírny odpadních vod

Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

TOPAS - čistírny odpadních vod, TopolWater, s.r.o.

Technologie velkých čistíren se podařila aplikovat i na čistírny domovní

Společnosti se podařilo aplikovat princip technologie velkých čistíren odpadních vod i pro malé domovní čistírny. To znamená, že provoz čistíren je řízen automatickou jednotkou bez velkých nároků na lidskou obsluhu. Tyto čistírny TOPAS jsou vhodné pro rodinné domy, rekreační objekty, hotely, penziony, restaurace, pro obce, ale také pro drobnou průmyslovou výrobu s biologicky odbouratelným odpadem. Čistírny již prošly mnohaletým vývojem a zdokonalením, jejichž výsledkem jsou další patenty například v podobě pískového filtru, membránové filtrace, monitorovacího modulu, řízení GSM či technologie ocelo-plastových nádrží.

Seznamte se s naší společností


Výrobky, které nemají v ČR ani EU obdobu

Čistírny TOPAS mají velice sofistikovaný program, díky kterému mohou optimálně řídit průtok vody i dávkování chemikálií a minimalizovat spotřebu elektrické energie. Chemikálie se dávkují automaticky v přesném poměru podle požadovaného množství fosforu na odtoku. Navíc může být čistírna vybavena vestavěným pískovým filtrem s automatickým praním.

Řídící jednotka čistírny TOPAS má mnoho významných funkcí


Vhodná pro rekreační objekty

Nádrže ČOV TOPAS jsou samonosné, není třeba je obetonovávat. Tuto technologii můžete nechat nainstalovat prakticky do jakékoliv nádrže. Díky tomu se může využívat i při rekonstrukci starých a špatně sloužících čistíren. Vhodné jsou i pro rekreační objekty.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.topas.org

Vydáno 13.02.2018
584 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií
Společnost TopolWater se více než 23 let věnuje problematice čištění odpadních vod. V oblasti obecních ČOV dodává v současné době dva typy obecních čistíren – Monoblok-T a Flexidiblok, které se od sebe liší především velikostí svých nádrží.

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat
Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod
Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace
Koupili byste si dnes pračku bez automatického programu s regulací délky pracích kroků podle množství a stupně zašpinění prádla? Pořídili byste si dnes nové auto bez panelu, který hlásí závady a monitoruje spotřebu? Umíte si dnes představit televizi bez dálkového ovládání? Z tohoto pohledu se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TopolWater, s.r.o. Biologické čistírny odpadních vod
WEBOVÁ STRÁNKA
TopolWater, s.r.o.
topolwater.cz
Adresa

Adresa

Nad Rezkovcem 1114/2
Čáslav - Nové Město 286 01

syedkhalilurrahman1976@gmail.com
+420 721 785 764


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha