TopolWater, s.r.o.
biologické čistírny odpadních vod

Vydáno 13.02.2018
48 Zhlédnutí

TOPAS - čistírny odpadních vod

Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

TOPAS - čistírny odpadních vod, TopolWater, s.r.o.

Technologie velkých čistíren se podařila aplikovat i na čistírny domovní

Společnosti se podařilo aplikovat princip technologie velkých čistíren odpadních vod i pro malé domovní čistírny. To znamená, že provoz čistíren je řízen automatickou jednotkou bez velkých nároků na lidskou obsluhu. Tyto čistírny TOPAS jsou vhodné pro rodinné domy, rekreační objekty, hotely, penziony, restaurace, pro obce, ale také pro drobnou průmyslovou výrobu s biologicky odbouratelným odpadem. Čistírny již prošly mnohaletým vývojem a zdokonalením, jejichž výsledkem jsou další patenty například v podobě pískového filtru, membránové filtrace, monitorovacího modulu, řízení GSM či technologie ocelo-plastových nádrží.

Seznamte se s naší společností


Výrobky, které nemají v ČR ani EU obdobu

Čistírny TOPAS mají velice sofistikovaný program, díky kterému mohou optimálně řídit průtok vody i dávkování chemikálií a minimalizovat spotřebu elektrické energie. Chemikálie se dávkují automaticky v přesném poměru podle požadovaného množství fosforu na odtoku. Navíc může být čistírna vybavena vestavěným pískovým filtrem s automatickým praním.

Řídící jednotka čistírny TOPAS má mnoho významných funkcí


Vhodná pro rekreační objekty

Nádrže ČOV TOPAS jsou samonosné, není třeba je obetonovávat. Tuto technologii můžete nechat nainstalovat prakticky do jakékoliv nádrže. Díky tomu se může využívat i při rekonstrukci starých a špatně sloužících čistíren. Vhodné jsou i pro rekreační objekty.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.topas.org