Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné opravy a autoservis vozů všech značek.

autodiagnostika novějších vozů Chrysler

Opravy všeho druhu

Specializujeme se na opravy automatických převodovek a na opravy vozidel z USA značky: Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth, GM, Ford a vozy off road. Náš autoservis se nachází v Kudlovicích, kousek od Uherského Hradiště. Provádíme veškeré autoopravy, autoservis a diagnostiku vozů a to nejenom těch amerických, ale i ostatních značek automobilů.

Firma působí v oblasti autoservisu již 16 let a za tu dobu načerpala mnoho cenných zkušeností


Přijeďte k nám

Pokud má Váš vůz závadu, nebo plánujete jeho úpravu, objednejte se u nás. Poskytujeme mnoho služeb, mezi které patří auto diagnostika pro americké vozy, motorické opravy vozidel Chrysler a Jeep, zvýšení podvozků (vozy USA), montáže xenonových světel, dále také přestavba světel, blinkrů, obrysových a mlhových světel a mnoho dalšího.

Podívejte se na námi poskytované služby


Autoservis, který nezklame

Naše služby se týkají olejů, výměny a kontroly náplní, autobaterií i jejich dobíjení, zařídíme také pneuservis, prodej pneumatik a vyvažování kol. Zaměřujeme se také na velice důležitou a podstatnou součást každého vozidla, což je brzdová soustava. Zkontrolujeme brzdovou kapalinu. Provedeme i kontrolu a diagnostiku motoru a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://autoservischrysler.cz/

Vydáno 16.02.2018
711 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta
Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se ...

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?
Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro ...

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů
Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na ...

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta
Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.
PODSTRÁNKY

Dekarbonizace

Dekarbonizace
Dekarbonizace dieselových motorů v profesionálním autoservise

Opravy převodovky

Opravy převodovky
Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis Chrysler, JEEP
Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoservis Dolina Miroslav Říš
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoservis Dolina
www.prevodovky-uh.cz
Adresa

Adresa

Kudlovice 292
Kudlovice 687 03

autoservis@emailbox.cz
+420 734 202 054


Najdete nás také zde:

www.prevodovky-uh.czARES
captcha