Pod logem Okentěs jsme na trhu 25 let

Naše společnost je pod logem Okentěs na trhu již 25 let a obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na našich internetových stránkách s možností objednání v e-shopu. Během roku informujeme klienty formou Info-letáků, ve kterých uveřejňujeme novinky a akční produkty, v březnu bude k dispozici nový Katalog 2018. V roce 2017 jsme na trh uvedli několik nových produktů z oblasti těsnění, kování, stavební chemie a spojovacího materiálu, se kterými bychom vás rádi blíže seznámili.

Celoroční nízkoexpanzní pěna Tekapur XXL All Season, OKENTĚS, spol. s r.o.

Skryté závěsy řady ESTETIC pro bezfalcové dveře

Nabídku klasických dveřních závěsů CEMOM Moatti rozšiřují v poslední době velmi oblíbené skryté závěsy řady ESTETIC, které jsou při uzavření dveřního křídla neviditelné. Dříve prezentované skryté závěsy ESTETIC 40 pro lehké interiérové bezfalcové dveře a ESTETIC 100 pro těžké domovní dveře, nyní doplňuje nový ESTETIC 80/A - oboustranný (pravolevý) skrytý závěs, nastavitelný ve třech směrech - vertikálně ± 2 mm, horizontálně ± 2 mm a nastavení hloubky ± 1 mm. Je testován až na 400.000 cyklů otevření a zavření při zatížení 80kg, ke každému závěsu jsou dodávány 4 přední krytky v příslušném barevném odstínu.

- Barevné provedení: nikl satin 8054, chrom satin 8060, bílá 9016 a černá 9005
- Technické parametry závěsů: celková výška: 111,5 mm, šířka: 29 mm, hloubka: 36 mm
- Zatížení pantů: Na dveře šířky 80 cm můžeme použít 2 panty při hmotnosti dveří 84 kg, 3 panty při hmotnosti dveří 96 kg a nosnost dveří při 4 pantech může být až 106 kg.
- Balení: 2 ks v krabičce

Pod značkou CEMOM Moatti vedeme i další typy dveřních pantů, které můžete shlednout v našem eshopu.


Nová celoroční nízkoexpanzní pěna Tekapur XXL All Season

Na konci roku 2017 jsme představili novinku – excelentní pistolovou PUR pěnu – TEKAPUR XXL ALL Season. Jedná se o celoroční nízkoexpanzní pěnu v balení 900ml, kterou vyvinula slovinská firma TKK, d.o.o.
Pěna se používá ve stavebnictví pro utěsňování, vyplňování, izolování a montáž (dveří, oken, rolet apod.) Větší objem naplněné pěny umožňuje opracovat s jednou dózou až 5 oken standardních velikostí, což znamená úsporu času při výměnách dóz a taky snížení množství odpadních obalů. Pro pěnu nejsou překážkou ani nízké teploty do -10°C. Pěna má nízkou postexpanzi a nedosahuje vysokých konečných tlaků.
Na tuto pěnu Tekapur byl vystaven i certifikát GEV – EMICODE / EC-1 + Plus – na velmi malé emise. Pěna byla testovaná i na protipožární odolnost a byla dle DIN 13501-1 zařazena do třídy hořlavosti „F“.

TEKAPUR MEGA - XXL- All Season


Stropní a montážní podpěra Bessey ST290

Do našeho širokého sortimentu jsme přibrali stropní a montážní podpěru Bessey ST290, která v sobě skrývá opravdu velkého pomocníka na každém staveništi, tzv. třetí ruku. Ať už potřebujete upevnit sádrokarton, dřevěná prkna, panely, kovové lišty nebo jiný stavební materiál, je pro Vás montážní podpěra Bessey tou správnou volbou!

Díky své teleskopické a stabilní konstrukci z pevných ocelových trubek se hravě přizpůsobí a umožní podepření stavebních materiálu na stropě. Pogumované plochy z PVC Vám zaručí, že podpěra nepodklouzne a navíc Vám umožní šikmé podepření od -45° do +45°.

Mimo to jistě oceníte další výhody, mezi které patří:
- jednoduchá přeprava
- snadná manipulace
- nosnost až 50 kg
- umožňuje podepření v rozsahu 1600 - 2900 mm
- lehká váha podpěry - jen 2,4 kg
- flexibilní přizpůsobení.

Pomocí teleskopické tyče se provede jednoduché polohování a držení stavebního materiálu. Otočením podpěry na pěnové rukojeti umožníte závěrečné utažení.

V našem e-shopu najdete i další profesionální kvalitní svěrky a rozpěrky pod značkou Bessey!


Do sekce „NOVINEK“ jsme v posledních měsících zařadili více než 100 položek

- dveřní zámek FAB 5141 (dveřní dvouzápadový pravo/levý zámek)
- NOVUS sponkovačky (kompletní nová řada sponkovaček)
- vymezovací zasklívací podložky, šíře 20mm, 30mm, 50mm
- šroubováky Torx Wera Kraftform 367 (použití pro šrouby s vnitřním profilem TORX)
- nové profesionální čističe Mastersil pro domácnost (čistič spár, čistič koupelen, čistič grilů, čistič krbových skel, čistič mastných povrchů apod.)


Úspěšné produkty zavedené v předchozím roce

Od roku 2016 postupně představujeme novou generaci padacích prahů ELLEN MATIC, která je prezentovaná 3 základními typy padacích prahů. Již v říjnu 2015 jsme představili EM SOUNDPROOF (útlum zvuku 51dB, požární odolnost 60 min.), následně pak v dubnu 2016 jsme uvedli EM UNI-PROOF (proti průvanu) a EM BRUSH (s měkkým velurovým kartáčkem – vhodný i pro nerovné podlahy).
Mezi hlavní výhody nově vyvinutých prahů patří zvýšení životnosti (testováno na 1 milion životních cyklů), zdokonalení parametrů (útlum hluku a protipožární odolnost), jednostranné ovládání na straně závěsu, velký rozsah účinnosti díky maximálnímu zdvihu 20mm, což nabízí možnost utěsnit i poměrně velkou mezeru mezi podlahou a dveřním křídlem. Padací prahy je možné i dodatečně namontovat na dveře pomocí hliníkového profilu ELEGANCE bez nutnosti frézování drážky. Nová cenově příznivější generace prahů v průběhu roku postupně nahradí
stávající EM Speciál 2, Universal, Super a Super plus.

Přísným požadavkům německé směrnice VDI 6022, pro použití materiálů ve vzduchotechnice, vyhovují samolepicí EPDM těsnění Trelleborg a nově zavedené, silně lepicí PE pásky řady Speciál 15011.
Pro náročné aplikace do 100°C jsme zavedli samolepicí EPDM profil Kronlist EXTRA N 9x3mm, páska má navíc silnou přilnavost ke kovům a plastům.

Pro stolaře i nábytkáře máme v nabídce 9 druhů kontaktních lepidel TensorGrip od firmy Quin Global UK Ltd., které se liší chemickým složením, různými druhy rozpouštědel, teplotní odolností a jsou určené pro různé aplikace. Lepidlo pro danou aplikaci je možné si předem vybrat dle přiložené produktové matice pro jednotlivé lepené materiály a následně si jeho vhodnost ověřit praktickou zkouškou. Výhodou těchto lepidel je jejich vysoká počáteční síla, vysoká lepivost a zvýšená teplotní odolnost. Jsou použitelné pro lepení většiny materiálů, jako jsou např. plošné materiály na bázi dřeva, sklolaminátové desky, textilie, pěnové materiály, koženka, kůže, podlahové krytiny, korek, dýha, fólie a další.


Další úspěšné produkty

Novinkou vhodnou i pro lepení ABS hran je kontaktní lepidlo TensorGrip L18, s vysokým obsahem sušiny. Bylo speciálně navrženo pro náročné laminovací aplikace, pro lepení MDF, kovových desek, standardních laminátů a překližek. Otevřený čas je 50 minut a teplotní odolnost je do 130°C. Nástřik se provádí ze vzdálenosti 10-20cm, kolmo k povrchu, a to buď ze spreje nebo z kanystru. Při lepení ABS hran se lepidlo aplikuje ve 3-4 vrstvách dle savosti podkladů.

Pro čalouníky máme k dispozici dva typy lepidel TensorGrip F20 a TensorGrip F40 s vyšším obsahem sušiny, které jsou vhodné pro lepení většiny pěnových materiálů, tkanin, koberců a kobercových čtverců.
Další dvě lepidla TensorGrip H30 a TensorGrip H50 jsou vhodné pro izolatéry k lepení pěnových materiálů a polystyrénu mezi sebou a k různým podkladům.

Na lepidla TensorGrip navazuje nová řada stříkacích lepidel pro podlaháře pod značkou Gekko. Jedná se opět o kontaktní lepidla, která svým složením umožňují lepit i pryžové materiály, marmoleum a fixovat koberce či kobercové díly.

Pro všechny typy lepidel nabízíme příslušenství – aplikační pistole, různé druhy trysek, hadice, přítlačné válečky a vozík pro kanystry. Novým uživatelům můžeme poskytnout startovací sadu se vším potřebným za velmi výhodnou cenu!

Ucelená specializovaná nabídka těsnicích prvků oken, dveří a vrat, pásek a materiálů pro správnou montáž oken v systému I3, kování, tmelů a lepidel včetně akcí


Více informací naleznete na našich stránkách  http://eshop.okentes.cz

Vydáno 22.02.2018
72 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Těsnění pro okna a dveře v nabídce firmy Okentěs

Těsnění pro okna a dveře v nabídce firmy Okentěs
Naše společnost je pod logem Okentěs na trhu již 26 let a obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na www.okentes.cz a www.okentes.sk s možností objednání v ...

Novinky v nabídce společnosti Okentěs, spol. s.r.o. pro rok 2016

Novinky v nabídce společnosti Okentěs, spol. s.r.o. pro rok 2016
24 let na trhu pod logem Okentěs – v letošním roce již ve vlastních prostorech! Naše společnost obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na www.okentes.cz a ...

Průmyslové těsnící profily a další novinky v sortimentu

Průmyslové těsnící profily a další novinky v sortimentu
Těsnění plní velmi důležitou úlohu nejen v obytných a pracovních prostorách, kde díky utěsnění oken a dveří dochází k efektivním úsporám tepla, ale i například v automobilovém či strojírenském průmyslu. Tam se tyto profily uplatňují při řešení náročných technických aplikací.

Profesionální těsnění, tmely, lepidla, kování a další sortiment od světových výrobců pro truhláře, stolaře, stavební firmy i řemeslné obchody

Profesionální těsnění, tmely, lepidla, kování a další sortiment od světových výrobců pro truhláře, stolaře, stavební firmy i řemeslné obchody
Společnost Okentěs, působící na trhu již 21 let, je předním dodavatelem těsnění, tmelů, PUR pěn, kování, lepidel a dalších těsnících prvků včetně veškerého potřebného příslušenství. V současné době nás najdete ve Valašském Meziříčí, na pobočkách v Praze, Brně a také na Slovensku, kde se nachází ...

Sortiment firmy Okentěs je opravdu široký a díky tomu jsme tady pro své zákazníky už 22 let

Sortiment firmy Okentěs je opravdu široký a díky tomu jsme tady pro své zákazníky už 22 let
Těsnění oken i dveří, kartáče, kování, tmely, PUR pěny a lepidla, to vše najdete v našem každoročně aktualizovaném Katalogu (256 stran). Z pozice hlavního dodavatele silikonového těsnění Sillen a předního distributora 15-ti zahraničních partnerů zajišťujeme cenové a technické informace pro naše ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OKENTĚS, spol. s r.o. Internetový obchod
WEBOVÁ STRÁNKA
OKENTĚS, spol. s r.o.
www.okentes.cz
Adresa

Adresa

Hemy 920
Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou 757 01

okentes@okentes.cz
+420 777 777 999


Najdete nás také zde:

ARES
captcha