Do srubů a roubenek firmy Walfer doporučujeme kamna na dřevo

Krásná dřevěná roubenka na konci vesnice, někde u lesa. Nemusí to být zrovna na samotě, vždyť spoustu srubů a roubenek leží sice blízko přírody, ale také nedaleko civilizace, aby to pro všechny obyvatele takového domova bylo příjemnější. Firma WALFER spol. s.r.o. se zabývá výstavbou srubů, roubenek, chat, ale také velkých, masivních a moderních dřevostaveb.

Vybavte dům krbovými kamny nebo krbem, WALFER spol. s r.o. – Srubové domy

Srubové domy představují ekologické a komfortní bydlení

Ve srubu či v roubence se bydlí dobře lidem, kteří mají blízko k přírodě. Ovšem toto bydlení je vhodné také pro jedince, kteří chtějí mít originální dům, provoněný dřevem a nechtějí platit vysoké náklady na bydlení. Sruby i roubenky si udržují jedinečný vzhled a přitom velice žádoucí precizní výstavbu formou skládačky. Díky tomu jsou tyto domy nízkoenergetické, a proto se velice snadno přizpůsobí každému bydlení.

I když mají sruby a roubenky vynikající tepelné vlastnosti, je dobré pořídit si do nich druhý zdroj tepla


Vybavte dům krbovými kamny nebo krbem

Hřejivý a útulný pocit, vůni dřeva, to vše pocítíte vždy, když vejdete do srubu nebo roubenky. Chcete cítit také přirozené teplo? V tom případě doporučujeme do našich srubů a roubenek nainstalovat kamna na dřevo nebo krb, který bude příjemným zdrojem tepla.

Dřevostavby na klíč, Vsetín, Zlín


Luxusní bydlení, které se přizpůsobí každému

Naše sruby a roubenky mají vynikající tepelné vlastnosti. Ovšem nikdy není na škodu, když takovýto dům vybavíte o druhý, přírodní zdroj tepla. Kachlová kamna nebo krby vytváří útulné prostředí, pohodu a teplo domova. Sálavé teplo pocítíte vždy, když vstoupíte do místnosti, kde budete cítit příjemnou atmosféru a pohodové klima.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sruby-walfer.cz

Vydáno 16.02.2018
227 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Srubové domy WALFER jsou určeny pro komfortní a ekologické bydlení

Srubové domy WALFER jsou určeny pro komfortní a ekologické bydlení
Vůně dřeva umí v člověku nabudit příjemnou a pohodovou atmosféru. Tu však nemusíte pociťovat pouze na chalupě nebo v lese. Užívejte si ji denně. Srubové domy WALFER vám dokáží nejen svou vůní, ale především svými vlastnostmi vytvořit pohodlný a kouzelný domov, na který budete pyšní. Srubové domy ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WALFER spol. s r.o. – Srubové domy
WEBOVÁ STRÁNKA
WALFER spol. s r.o. – Srubové domy
sruby-walfer.cz
Adresa

Adresa

č. 51
Halenkov 756 03

walfer@walfer.cz
+420 571 457 346


Najdete nás také zde:

ARES
captcha