Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny

České výrobky z Česka. Přesně těmito slovy se dá popsat výroba firmy ALFA mlýn a balírna. Tato společnost je ryze českého původu a čerpá z dlouholeté tradice, která se dědí po dlouhé generace. Nabízí, vyrábí, balí a prodávají řadu kvalitních tuzemských potravin. Patří sem mouky, těstoviny, ale i kroupy, hrách a ostatní produkty.

Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny, ALFA mlýn a balírna

Společnost s mnohaletou tradicí

Firma se dokáže také velice rychle přizpůsobit. Již před lety prošla kompletní modernizací. Zpracovávají jak tradiční, tak také nové druhy pochutin. Pod jejich logem najdete mouky, směsi na pečení, luštěniny, mnoho různých druhů těstovin, ale i čerstvý hrách, zrniny a spoustu dalších produktů.

Mouky, směsi na pečení, luštěniny, kroupy, hrách, zrniny a mnoho dalšího


Služby

Služby Alfa mlýna a balírny se zaměřují samozřejmě v prvé řadě na balení sypkých a zrnitých potravin, ale také na mletí, loupání a broušení. Zajistí také dopravu vlastními vozy. Firma získala prestižní ocenění značky KLASA. Vždy se snaží přizpůsobit zákazníkům, a proto disponuje různě velkým balením produktů.

Bohaté výrobní, balící i skladovací prostory včetně specializované laboratoře pro zkoušku potravin


Pochutnejte si vždy na čerstvých a kvalitních výrobcích

Mezi další oblíbené suroviny se řadí kroupy, které se balí ihned po vyrobení, vždy čerstvé. Loupaný hrách loupu ve vlastním mlýně. Oloupou však i jakékoliv jiné suroviny dle přání zákazníka. Rozváží také pšenici, žito a ječmen. Tyto suroviny slouží pro přímou spotřebu nebo pro potravinářské využití. Buďte zdraví a jezte zdravě tradiční české produkty.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mlynalfa.cz

Vydáno 16.02.2018
239 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby
Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální ...

Kvalitní české potraviny oceněné značkou KLASA

Kvalitní české potraviny oceněné značkou KLASA
V dnešní době, kdy je trh s potravinami přesycen dováženými produkty nevalné kvality, roste poptávka po zdravotně nezávadných výrobcích českého původu. Důvěřujte potravinám s prestižním oceněním značky KLASA, které je důkazem prvotřídní jakosti testované v akreditovaných laboratořích. Právě takové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Naděžda Feithová
WEBOVÁ STRÁNKA
Naděžda Feithová
www.mlynalfa.cz
Adresa

Adresa

U Mlýna 238
Pouzdřany 691 26

odbyt@mlynalfa.cz
+420 602 565 577


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha