RK - TECH s.r.o.
Dílenský nábytek a dílenské vybavení včetně servisu

Společnost RK - TECH s.r.o. představuje kompletní vybavení dílen. Preferují individuální přístup. Nábytek vyrábí samozřejmě i na zakázku. Vybrat si zde můžete nářadí přesně dle požadovaných výrobních úkonů. Nyní můžete mít dílnu vybavenou podle svých vlastních představ.

Dílenské vybavení, RK - TECH s.r.o.

Práce musí bavit a s kvalitním nářadím máte vyhráno

Zákazníkům poskytují konzultace a poradenství, ale také dodávky a servis nástrojů, ručního a elektrického nářadí, příslušenství i dílenského nábytku. Vždy najdou optimální řešení pro vybavení vaší dílny. Ať už se jedná o jakékoliv průmyslové nářadí a nástroje, nebo rovnou vybavení pomocí dílenských skříní.

Vybavíme dílnu od speciálního vrtáku až po kvalitní nářadí různých značek


Dílenské vybavení

Dílny jsou v naší republice jednou z nejčastějších provozovaných odvětví. Kvalitní dílnu můžete mít i doma, nebo ji plně využívat při každodenní činnosti ve svém zaměstnání. Dílenský nábytek se hodí do každého odvětví průmyslu. Značka Polak se zaměřuje na kvalitní ponky, zásuvkové skříně, mobilní stoly, modulární stoly, dveřové a šatní skříně nebo i závěsné systémy pro uložení nářadí.

U všech výrobků spoléháme na vysokou kvalitu a zároveň bezpečné užívání


Ruční a elektrické nářadí

V tom případě se můžete u nás obrátit na kvalitní a prověřené značky nejvyšší kvality. Námi dodávané produkty jsou vhodné k náročnému a každodennímu používání. Najdete u nás ruční nářadí značek Knipex, Tona, Bahco a mnohých dalších. Elektrické nářadí tradičního českého výrobce Narex není výjimkou. V našem sortimentu toho najdete opravdu mnoho.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rk-tech.cz


Vydáno 17.02.2018
46 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2018

Komplexní vybavení dílen

Komplexní vybavení dílen

Komplexní vybavení dílen, kovovýroben, montoven, montážních provozů a výrobních linek v kraji Vysočina

Ruční a elektrické nářadí

Ruční a elektrické nářadí

Ruční a elektrické nářadí od prověřených výrobců Knipex, Tona, Bahco, Stahlwille, Koken, Stanley, Norbar, Kukko, Bessey, Milwaukee, Narex a Nilfisk Alto

Dílenský nábytek a vybavení šaten

Dílenský nábytek a vybavení šaten

Dílenský nábytek Polak, vybavení dílen a šaten v průmyslovém odvětví v rámci celé Vysočiny