Výhody vinylových podlah

Podlaha tvoří vždy jakýsi základ místnosti. Nejdříve se díváme na celý prostor, ale hned v zápětí si všímáme podlahy. A právě proto by měla být podlaha příjemná, hezká na pohled, pohodlná při nášlapech a snadno udržovatelná při úklidu. Chcete nahlédnout do světa podlahovin? V tom případě vás vítá firma HARMONIE DESIGN, která sídlí ve městě Vsetín.

Vinylové podlahy, HARMONIE DESIGN, Vsetín

Vítejte při výběru podlahovin

Vsetínská firma HARMONIE DESIGN prodává podlahové krytiny, dveře a zárubně, garnýže a mnoho dalšího. Zabývají se také pokládkou podlahy nebo její montáží, takže pokud si u nich vyberete, máte to bez starostí. Samozřejmě také poradí, jaký typ podlahy je pro vaše bydlení vhodný, nebo jaký druh materiálu můžete použít.

Rádi poradíme s výběrem jakékoliv podlahoviny, od koberce až po PVC


Fenomén posledních let

Vinylová podlaha zažívá v posledních letech opravdu velký boom. Není také divu, protože má výjimečné vlastnosti. Tento typ podlahy má silnou nášlapnou vrstvu. Díky tomu je odolná proti poškrábání a opotřebení. Vinylová podlaha je navíc velice tichá a příjemná na dotyk. Působí hřejivým dojmem, protože má dobré tepelně-izolační vlastnosti. Proto se skvěle hodí také na podlahové vytápění.

Vinylové podlahy a jejich široké spektrum vyžití


Další výhody vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou také ideální pro alergiky a domácí mazlíčky. Snadno se udržují v čistotě, jsou odolné proti vodě i vlhkosti. Bojíte se složité výměny při nežádoucím poničení? V tom případě vás uklidníme. Oprava je velice jednoduchá, protože se dá vyměnit klidně jenom jeden dílec. Můžete kombinovat široké spektrum vzorů. V dnešní době jsou oblíbené imitace dřeva, ale také dlažby, kovu, kamenu a mnoho dalších dekorů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.podlaha-dvere.cz

Vydáno 17.02.2018
101 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezpečnostní dveře chrání vás i váš majetek

Bezpečnostní dveře chrání vás i váš majetek
Přemýšlíte o výměně dveří? Přejete si, aby vaše nové dveře byly nejen krásné a designové, ale i kvalitní a bezpečné? Pak vybírejte pečlivě. Pokud mají být dveře skutečně spolehlivé, musí být samozřejmě vyráběny ze správných materiálu. Důležitá je však i samotná montáž dveří. Obraťte se na ...

Pokládka podlahy vyžaduje pečlivost, přesnost a odborné zacházení

Pokládka podlahy vyžaduje pečlivost, přesnost a odborné zacházení
Pokud jste se rozhodli pro novou pokládku podlahy, vůbec prvním krokem je vyhledání profesionální firmy. Samotný výběr podlahové krytiny je sice velmi důležitý, pokud však není samotná pokládka provedena odborně a pečlivě, může být výsledek tristní. Pokládka podlahy se totiž musí skládat z řady ...
PODSTRÁNKY

PVC, vinylové a plovoucí podlahy

PVC, vinylové a plovoucí podlahy
PVC, vinylové a plovoucí podlahy, poradenství, pokládka a montáž

Interiérové a vstupní dveře

Interiérové a vstupní dveře
Interiérové a vstupní, vchodové dveře, zárubně, kování a příslušenství

Matrace, garnýže, lišty a tapety

Matrace, garnýže, lišty a tapety
Zdravotní matrace, zakázková výroba na míru, garnýže, podlahové lišty a tapety
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HARMONIE DESIGN Uher Lubomír
WEBOVÁ STRÁNKA
HARMONIE DESIGN
www.podlaha-dvere.cz
Adresa

Adresa

Sychrov 56
Vsetín 755 01

harmonie.design@email.cz
+420 571 415 758


Najdete nás také zde:

ARES
captcha