Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.

Ohýbání výpalků, KOVSTA s.r.o.

Výrobní společnost s širokými možnostmi zpracování kovů

Společnost KOVSTA s.r.o. je ryze česká společnost se sídlem ve Zlíně, která působí na trhu od roku 2013 a to nejen ve Zlínském kraji, ale po celé ČR i na Slovensku. Obsahem činnosti firmy je výroba nerezových dílů a tlakových spojů, precizní zpracování a povrchová úprava nerezových, hliníkových a ocelových dílů, výroba a montáž nerezových zábradlí a samonosných schodišť, zámečnické práce, svařování metodou TIG, MIG a MAG, bodové odporové sváření atd. Strojový park firma rozšířila o plošný laser Trumpf 3030 a ohraňovací stroj Amada HFB 170 – 3, které umožňují profesionální zpracování řezáním, vypalování laserem a ohýbání výpalků ohraňováním.

Práce s laserem pomocí moderního vybavení


Ohýbání výpalků ohraňováním moderní technologií

Hlavní činností firmy KOVSTA s.r.o. je kromě jiného ohýbaní výpalků a dílů ohraňováním pomocí moderního ohraňovacího stroje Amada HFB 170 – 3. Touto formou se zpracovává materiál jako ocel, nerez, měď, hliník a mosaz až do tloušťky 12 mm s přesností +/- 0,1 mm. Preciznost a profesionalita zpracování je podmíněná také odborností a dlouholetými zkušenostmi týmu pracovníků.

Precizní zpracování ohraňováním


Řezání a vypalování laserem

Další forma zpracování materiálů, kterou firma používá, je řezání a vypalování pomocí plošného laseru Trumpf 3030. Jedná se o materiály jako konstrukční ocel do tloušťky 18 mm, nerezová ocel do tloušťky 12 mm, hliníkové slitiny do tloušťky 8 mm a maximální rozměr plechu 1500x3000 m. Tento způsob umožňuje vysokou přesnost a opakovatelnost zpracování, kvalitní řeznou hranu bez nutnosti dalšího opracování, výrobu tvarově složitějších dílců.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovsta.cz

Vydáno 27.02.2018
249 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KOVSTA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVSTA s.r.o.
www.kovsta.cz
Adresa

Adresa

Třída 3. května 1263
Zlín - Malenovice 763 02

mikoska@kovsta.cz
+420 605 446 655


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha