Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál, Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Dodavatel kotevní techniky a spojovacích materiálů

Firma Kokeš CZ, s.r.o. působí na trhu jako zkušený a dlouholetý dodavatel kvalitní a spolehlivé kotevní techniky a spojovacích materiálů pro různé druhy kotvení. Produkty pro stavební firmy, řemeslníky i pokrývače, kteří staví ploché střechy, pokládají asfaltové pásy nebo připevňují na střechy materiál. Jedná se například o navařovací a samolepící hřeby, plastové teleskopy, vruty do dřeva, šrouby do plechu, dřeva a betonu nebo lehčených materiálů, izolační a samosvorné podložky, rozpěrné, trubkové a trhací nýty, vtloukané nebo průvlakové kotvy, talířové a zatloukací hmoždinky atd.

Kvalitní šrouby do plechu i dřeva


Spojovací materiál v podání šroubů do dřeva a plechu

Firma dodává kvalitní a pro řemeslníky nenahraditelné šrouby určené do dřeva i plechu. Řekli byste, že jde o zcela běžný a obyčejný šroub, ale tyto spojovací materiály jsou vybavené speciálním závitem, vyrobené z pevného materiálu a díky těmto vlastnostem jsou vhodné právě do dřeva a plechů například při stavbě podkroví, střech, pergol a podobně. Jsou obvykle z pozinkované oceli nebo v kombinaci s plastovým povlakem. Do této skupiny spojovacích materiálů patří například vratcí vruty s křidélky, šrouby samořezné s kuželovou hlavou a ostrým hrotem, samořezné se šestihrannou hlavou a dvojzávitem a mnohé další.

Široký sortiment šroubů do betonu


Šrouby do betonu a lehčených materiálů

Široký sortiment šroubů do betonu a lehčených materiálů je určený k využití nejen pro beton, ale také pro dřevo, YTONG či pórobeton. Jsou vyrobené ze zušlechtěné uhlíkové oceli pasivované nebo z nerezu. Můžete si vybrat například šrouby do betonu TI-A, šrouby do betonu a lehčeného materiálu EFHD 6,3, GB ST 6, šrouby do lehčeného materiálu ITLW 8, TURBO-ocel pozinkovaná a mnohé další.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kotevnitechnika.cz/

Vydáno 22.02.2018
145 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2022
PODSTRÁNKY

Šrouby do plechu, dřeva, betonu

Šrouby do plechu, dřeva, betonu
Šrouby do plechu a dřeva, šrouby do betonu, vruty do dřeva a dřevostaveb

Hmoždinky, kotvy

Hmoždinky, kotvy
Kotevní technika, spojovací materiály – talířové hmoždinky, zatloukací a průvlakové kotvy

Nýty a hřeby

Nýty a hřeby
Nýty rozpěrné, trubkové, trhací a nýty trubkové s hákem, navařovací a samolepicí hřeby
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jakub Kokeš CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jakub Kokeš CZ, s.r.o.
www.kotevnitechnika.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 237/136
Brno 619 00

info@kotevnitechnika.cz
+420 731 187 837


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha