Mince, medaile, odznaky a ostatní výrobky, nabízíme kompletní sortiment

Výroba mincí, medailí, odznaků a ostatních výrobků tohoto druhu ještě úplně z našeho světa nezmizela. Zabývá se jí firma Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK se sídlem v obci Pulečný v okrese Jablonec nad Nisou. Materiál, který zpracovávají je alpaka mědi, mosaz, slitiny mosazu, tombak, ocel, ale také drahé kovy jako je zlato a stříbro.

Odznaky, Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK

Více informací o firmě

Firma má dlouholetou tradici, vyrábí vysoce kvalitní mince, pamětní a výroční mince obcí a měst, medaile, plakety, odznaky, klíčenky, kravatové spony, bižutérní komponenty a různé výlisky dle grafických návrhů zadavatelů a jiné reklamní předměty. Vyrábí také hodnostní značení pro policii, armádu a hasičský záchranný systém.

Medaile pro jakékoliv příležitosti


Mince jednobarevné i dvoubarevné

Mince se často vyrábí na zakázku. Patří mezi nejstarší formu peněžní platby, ale v dnešní době mají často symbolickou a starodávnou hodnotu. Provedení může být ve vysokém lesku nebo formou patinového povrchu. Galvanicky nebo pískováním se mince povrchově vždy zušlechťuje. Výjimkou není ani malba nebo samolepky.

Nabízíme možnost vlastního návrhu za bezkonkurenční cenu


Medaile a odznaky

Medaile se vyrábí taktéž na zakázku a mohou být v jednobarevném a dvoubarevném provedení. Povrchové úpravy pomocí zlacení, stříbření, měď, staroměď, niklování a dalších. Medaile mohou být uloženy v krabičkách. I odznaky se vyrábí dle přání a požadavků klientů, a proto mohou mít různou podobu. Mezi další výrobky se řadí odznaky pro hasiče, kravatové sponky, státní znaky, klíčenky a mnoho dalšího.

Odznaky dle přání zakazníků


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovovyroba-votocek.cz

Vydáno 27.02.2018
185 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK
www.kovovyroba-votocek.cz
Adresa

Adresa

č. 158
Pulečný 468 02

miravotocek@volny.cz
+420 728 669 287


Najdete nás také zde:

ARES
captcha