Rekonstrukce a stavby obchodních domů především supermarketů

Společnost DAGETT 66, s.r.o. sídlí v Kopřivnici, ale kancelář mají také ve Valašském Meziříčí. Jedná se o stavební firmu, která se zaměřuje na veškeré stavební činnosti. Poskytují také služby spojené s technickou správou a údržbou objektů obchodních společnost a realitních kanceláří.

Rekonstrukce a stavby obchodních domů, DAGETT 66, s.r.o.

Zařídíme kompletní projekt

Budeme vaším spolehlivým partnerem při opravě i výstavbě daného objektu. Od A do Z zařídíme veškeré stavební a ostatní práce. Zaměřujeme se nejenom na stavební práce jako je zdivo, obklady a dlažby, vnitřní a venkovní omítky, ale i veškeré podlahové konstrukce. Zajistíme potřebné instalace, vodu, topení, plyn a veškeré elektro. Není nám cizí ani vzduchotechnika a klimatizace, oblast měření a regulací, zabezpečovacích systémů nebo chladících a mrazících strojů.

Budeme vašim vhodným a spolehlivým partnerem


Výstavba a oprava obchodů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center

Mezi naše současné klienty patří i významné společnosti jako je KAUFLAND Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., LIDL, Penny Market s.r.o. nebo H&M.

Provádíme opravy i generální rekonstrukce


Originální exteriéry a interiéry

Nevíte, koho sehnat na udržování zeleně a travnatých ploch? V tom případě jsme vhodnou volbou. Zajímáme a staráme se také o exteriéry nebo interiéry. V případě vnitřních prostor jsme schopni zajistit sádrokartóny, podlahářské práce, malby a nátěry, osvětlení, truhlářské výrobky nebo i zámečnictví. Vše pro vaši spokojenost.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dagett66.cz

Vydáno 27.02.2018
89 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center
Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DAGETT 66, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DAGETT 66, s.r.o.
www.dagett66.cz
Adresa

Adresa

Francouzská 1025/8
Kopřivnice 742 21

dagett66@dagett66.cz
+420 602 749 493


Najdete nás také zde:

ARES
captcha